Sayfa 145/188 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon
Arama sonucu : 1500 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. Zaten benden başka kimse yok.
    Bu hissenin neyini öneriyorlardı anlamış değilim. Mal gibi bu. Yazılımlar tavan giderken trene bakıyor onlar bir düşerkende 2 düşüyor. Biz bu şirketlerle yazılımda dünyanın en rezil ülkesi oluruz.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Zaten benden başka kimse yok.
    Bu hissenin neyini öneriyorlardı anlamış değilim. Mal gibi bu. Yazılımlar tavan giderken trene bakıyor onlar bir düşerkende 2 düşüyor. Biz bu şirketlerle yazılımda dünyanın en rezil ülkesi oluruz.

Benim maliyet 12,22 ama ben 14 den önce satmam ve 1 ay içinde bu fiyatı bekliyorum

3.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Zaten benden başka kimse yok.

Hocam diğer yazılımlar daha ortada yokken 3 liralardan 10 liraya geldi 3 ayda...... Daha ne yapmasını bekliyoruz ki...? Benim hedefime geldi bir miktar çıktım ama dün düşerken biraz daha alayım hedefimi yukselttim ama bu sefer bana da ters tepti..... Biz küçük yatırımcılar akillanmaz.... Yüzde 200 giden kağıda atlayıp bir an önce bir daha yüzde 200 yapsın demek hayal kırıklığı olabilir..... Ben buralrda tutunmasına şaşırdım açıkçası 12.50 yi gördükten sonra...... Ama tutunuyorsa bilançoda vs bir sürpriz olabilir... Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir.... Bol bereketli kazançlar

4.  Alıntı Originally Posted by Kyborsazade Yazıyı Oku
    Hocam diğer yazılımlar daha ortada yokken 3 liralardan 10 liraya geldi 3 ayda...... Daha ne yapmasını bekliyoruz ki...? Benim hedefime geldi bir miktar çıktım ama dün düşerken biraz daha alayım hedefimi yukselttim ama bu sefer bana da ters tepti..... Biz küçük yatırımcılar akillanmaz.... Yüzde 200 giden kağıda atlayıp bir an önce bir daha yüzde 200 yapsın demek hayal kırıklığı olabilir..... Ben buralrda tutunmasına şaşırdım açıkçası 12.50 yi gördükten sonra...... Ama tutunuyorsa bilançoda vs bir sürpriz olabilir... Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir.... Bol bereketli kazançlar
    12,60 danda 2 günde 10 tl altına geldi. O yüzden diyorum bir yol olmaz diye. Yasak gelir zaten bugün yarın. Zengin olan oldu çünkü

Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    12,60 danda 2 günde 10 tl altına geldi. O yüzden diyorum bir yol olmaz diye. Yasak gelir zaten bugün yarın. Zengin olan oldu çünkü

Zararına mal yok, hedef 14

6.  Alıntı Originally Posted by mehdd Yazıyı Oku
    Zararına mal yok, hedef 14
    Kimse yok mu burada

7. Yarın tren kalkıyor. Herkes yerini alsın. 15.000 e yolculuk başlıyor. Herkese bol kazançlar...

8.  Alıntı Originally Posted by parakolik Yazıyı Oku
    Yarın tren kalkıyor. Herkes yerini alsın. 15.000 e yolculuk başlıyor. Herkese bol kazançlar...
    Bana 14 yeter kardeşim, trenden atlarım

Sayfa 145/188 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •