Sayfa 150/188 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon
Arama sonucu : 1501 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. Arkadaşlar genel takas durumu nasıl paylaşabilecek arkadaş var mı ?

2.  Alıntı Originally Posted by parakolik Yazıyı Oku
    Arkadaşlar genel takas durumu nasıl paylaşabilecek arkadaş var mı ?
    http://share.matriksdata.com/share.a...04061936399964

3. Son gelen kap ile ilgili yorum yapabilecek birisi var mı acaba, olumlu mu olumsuz mu

4.  Alıntı Originally Posted by mehdd Yazıyı Oku
    Son gelen kap ile ilgili yorum yapabilecek birisi var mı acaba, olumlu mu olumsuz mu
    Nama yazılı olan hisseler hamiline dönüşüyor yani devri kolaylaşsın- prosedürden kurtulsun diye. Borsada işlem görebilecek. Yaklaşık 1.5 mio TL hisse. Çok etkisi olmaz.Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by cyberd Yazıyı Oku
    Nama yazılı olan hisseler hamiline dönüşüyor yani devri kolaylaşsın- prosedürden kurtulsun diye. Borsada işlem görebilecek. Yaklaşık 1.5 mio TL hisse. Çok etkisi olmaz.Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Teşekkürler açıklamalar için

6. Ardyz geldi smarttın yazılım firması değilde ky düdükleme kağıdı olduğu ortaya çıktı. Otur işin yoksa fonet, kafein, smart üçlüsünü seyret. Beraber ve solo şarkılar. Spk dakilere valla boşa para veriyorlar. Maaşlarını corona için hibe etsinler helal olmuyor böyle ky soyulurken. 2 gün tavan olsa hemen çöküyorlar 12 den 4 e gelirkende benim gibi seyrediyorlar. Adam geliyor farklı isimlerde firma açıyor al gülüm ver gülüm. Düşün işte şirkete 1000 tl gelse 333 tl düşüyor gibi.
    Neyse özetle küçük yatırımcı arkadaşlar Smart alacakken 5 düşün 1 hareket et aldıysansa kurtar canını.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

7. Coronadan dolayı yazılım firmaları çok çok iyi duruma gelecekti sözüm ona. Zoomlar, teamlinkler, skyp ler havada uçuşuyor bizim medarıiftar yazılımcılar birşey geliştiremiyorlar ses getirecek. Zaten bizimkilerin amacı firma kur borsaya sok sonrada gelene gidene....
    Borsa kaç puan artıyor bu karanlık odaya zaten eksiyken 8,86 giriyor 8,81 çıkıyor 8,69 giriyor 8,65 çıkıyor.

Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Ardyz geldi smarttın yazılım firması değilde ky düdükleme kağıdı olduğu ortaya çıktı. Otur işin yoksa fonet, kafein, smart üçlüsünü seyret. Beraber ve solo şarkılar. Spk dakilere valla boşa para veriyorlar. Maaşlarını corona için hibe etsinler helal olmuyor böyle ky soyulurken. 2 gün tavan olsa hemen çöküyorlar 12 den 4 e gelirkende benim gibi seyrediyorlar. Adam geliyor farklı isimlerde firma açıyor al gülüm ver gülüm. Düşün işte şirkete 1000 tl gelse 333 tl düşüyor gibi.
    Neyse özetle küçük yatırımcı arkadaşlar Smart alacakken 5 düşün 1 hareket et aldıysansa kurtar canını.

Benim gibi 12 üstü maliyetle bekleyenler sanırım hergün küfür ediyordur, ben çok ediyorum ama zararına mal yok, kar almadan cikmayacagim

Sayfa 150/188 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •