Sayfa 153/188 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. evet gerçekten oyuncak hisse olmaya başladı. devletimiz bu tip şirketleri inceleyip borsaya almamalı.6 ay önce heyacanla borsaya açıl
    %350 prim yap. sonra hisseyi 4300 lere düşmesine izin ver geri hisse alımı yapma.sonra alım fıratı vermeden 8 - 9 şara hisseyi getir . sonra al sat yapıp paraları götür ayıp be. maalesef biz de bu şirkete güvendik. yazılım haftasında sürünüyor. bügün ise hisseye bir bakmışsın tavan olmuş . 1 veya 2 dakika sonra bakmışsın yüzde 4 düşmüş. bugünkü olanlar şaka gibiydi. 1 nisanda olsa belkide şaka sanıp hep beraber gülerdik. hahaha. ytd

2. tam bi komedi ya .patronda bugün oturup bu olaylara gülmüştür belki. bistin en ciddiyetsiz şirketi olmaya aday. valla bu şirkete çok güveniyordum ama birkaçta ihale de aldı. ama bu dönen oyunlardan sonra güvenim kalmadı. tam al sat kağıdı oldu.uzun vadede bana ümit vermi,yor. 5 dk yükseldiği yerde duramıyor. belki daha yatırmcıyı düşünen ciddi bir şirket olmak isteyen yöneticiler iş başına gelir bu imaj değişir. sonuçta gelecek teknoloji yazılım çağı olacak.patronları şirkete sahip çıkıp ciddiyete davet ediyoruz.ytd

3. sevgili şirket sahipleri 2019 da güzel bir kar açıkladınız. yatırım yapacağız diye temettü vermediniz . tamam adamlar şirketi büyütecek yatırım yapacak diye anladık. ama gelinen bugünlerde smart hissedarı olarak. endeks düşerken kabus yaşıyoruz. endeks yükselirken jhisse günde birkaç defa zıplıyor sıçradığı yere geri geliyor. ortağı kfein her gün % 5 -6 gidiyor bu yerlerde sürünüyor. şirket batıyorsa haberimiz olsun. sizi biraz ciddiyete davet ediyoruz. çünkü şirketiniz teknoloji ve yazılım şirketleri arasında en kötü performansı sergiliyor. yerlerde sürünüyor.ytd

4. 12000 lere gelsin lotlarım senin olsun. 15 20 40 50 olsanda emin ol pişman olmayacağım.

5. en ucuz sen kaldın hadi nazlanma 12- 13 lere doğru hareket et. göster kendini.ytd

6. Aferin Smart sana da bu hareketler yakışıyor ytd.

7. 10, 03 ten tavan bozan şero ertesi iş gününde 10,02 kapanış yapıyor. Bu 2 iş günündede yeni yazılım devi ardyz tavan yapıyor. Artık iyice smarttan yıldırma hareketleri gibi geliyor bana. Bu da yükseliş demek.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    10, 03 ten tavan bozan şero ertesi iş gününde 10,02 kapanış yapıyor. Bu 2 iş günündede yeni yazılım devi ardyz tavan yapıyor. Artık iyice smarttan yıldırma hareketleri gibi geliyor bana. Bu da yükseliş demek.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Daha ne kadar bezdirecek, herkes uçtu gitti, bunun derdi ne böyle, yürü artık 15 lere

Sayfa 153/188 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •