Sayfa 178/188 İlkİlk ... 78128168176177178179180 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hocam bir spek alir goturur diyorsan bilemem ama grafik al demiyor bilanco al demiyor....elin biri alip goturebilir burasi bist o olasilik hep var...ben parami belirsiz yere baglamam...
    Bir spek alıp götürüyor heralde...ikinci tavanı gördü,1 senedir bekliyoruz,bundan sonrası ne olur?Öngörüsü olan var mı?Haber falanda yok gerçi ,bilemedim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ares80 Yazıyı Oku
    Bir spek alıp götürüyor heralde...ikinci tavanı gördü,1 senedir bekliyoruz,bundan sonrası ne olur?Öngörüsü olan var mı?Haber falanda yok gerçi ,bilemedim.

Kim götürürse götürsün ama artık götürsünler bir zahmet, zirveden çok geri kaldık, diğer kağıtlar uçtu gitti...

3.  Alıntı Originally Posted by ares80 Yazıyı Oku

Bilancosu kotu..uzun vade icin umut var...kisa vade belki 11 tl leri zorlar...ben olsam alip unuturdum..

4. Bugun toplu bir hareket oldu..mutasyon haberlerinden kaynakli ise yarin negatif hareket olabilir..dsö aciklama yapti rahatlatici...yarin borsa yukselir bu sektor bugun farkliydi yarin devami gelir mi emin degilim...smart icin 11 tl ler normal sartlarda grafik olarak potansiyel barindiriyor..

üç aylık takas

8.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

üç aylık takas
    Hoşgeldin cefaks, sen geldiysen bu hisse gider, teşekkürler bilgiler için

Sayfa 178/188 İlkİlk ... 78128168176177178179180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz