Sayfa 44/188 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 345 - 352 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. piyasayı kandıramadı....

ytd değildir

2. ky yi kutluyorum yem olmadı...

ytd değildir

3.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Bilanço 1 milyon kar geldi. Geçen yıl 200 bin TL imiş. 5 kat artış var

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Miktar olarak 5 kat artış oldu da ne oldu? Hisse uçuyor mu kaçıyor mu? 200 bin kar amcamın küçük bir işletmesi de yapıyor. halka arz edelim o zaman amcamın dükkanını...1 milyon yapmış sanki çok kar..

Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    Miktar olarak 5 kat artış oldu da ne oldu? Hisse uçuyor mu kaçıyor mu? 200 bin kar amcamın küçük bir işletmesi de yapıyor. halka arz edelim o zaman amcamın dükkanını...1 milyon yapmış sanki çok kar..
    Hisse ucmadi kaçmadı ben kaçar uçar mi dedim karlılığı 5 kat artmış dedim. Kaldı ki zaten seans başlayalı 2,5 saat olmuş zaten ucmadigini kacmadigini herkes görmüş. Senin için 1 milyon ufak para sanırım, kucumsedigine gore

5. Burada mal satmama sözü ne zaman bitiyor
    Yasak bitince adamlar cakmasin malı,
    Aboooooovv

6.  Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    Hisse ucmadi kaçmadı ben kaçar uçar mi dedim karlılığı 5 kat artmış dedim. Kaldı ki zaten seans başlayalı 2,5 saat olmuş zaten ucmadigini kacmadigini herkes görmüş. Senin için 1 milyon ufak para sanırım, kucumsedigine gore

Borsadaki bir şirket için çok küçük bir rakam. Öyle bir yazmışın ki 5 kat arttı oooo çok iyi gibisinden. 3. xx lerden 2.40 a gelmiş kagıda moral pompalamayı bırakın. Daha yeni girmiş borsaya. Sonraki bilançoyu göreceğiz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,045
    KAP: [SMART ] BORSA İSTANBUL A.Ş. Özsermaye Hallerine İlişkin Borsa Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/767346
    Dosyalar:

Özsermaye Hallerine İlişkin Borsa Duyurusu 2019-06-10
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Smartiks Yazılım'ın halka arzında satışa
    hazır bekletilen 3.112.500 TL nominal değerli paylardan, 1.250.000 TL nominal değerli
    payın 17.05.2019 tarihinde satıldığı KAP'a bildirildiğinden, BIST Pay Endeksleri Temel Kuralları'nın 4.4.i
    maddesi gereğince, 11/06/2019 tarihinden itibaren BIST Pay Endekslerinin
    hesaplanmasında ilgili şirketin pay sayısı 30.000.000, fiili dolaşımdaki pay
    oranı ise %46 olarak dikkate alınacaktır.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,045
    artık git anca boş beleş haber yollayıp duruyor
    halka arzında endeks 83bin idi şimdi 94 bin aradaki 11 bine 2 tavan çeksen az kalır
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 44/188 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •