Sayfa 6/188 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 41 - 48 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Kfeine %30 fazla talep gelmişti smartiks e 2.5 kat fazla talep
    Umarım doğrudur.
    Sizi kfein halka arzından hatırlıyorum.kfeine bu kadar talep olmamasına rağmen ilk hafta 4.45 ten 6 lara gitmişti.aracı kurum yine metro yatırımdı.yanlış mı hatırlıyorum?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by sekko Yazıyı Oku
    Sizi kfein halka arzından hatırlıyorum.kfeine bu kadar talep olmamasına rağmen ilk hafta 4.45 ten 6 lara gitmişti.aracı kurum yine metro yatırımdı.yanlış mı hatırlıyorum?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Metro yatırım sadece halka arz eden aracı kurum yükselmesi onunla ilgili değil

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

https://www.resimag.com/p1/276d4eb1fe2.jpeg

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Diğer kısmının çok olması sizi korkutmasin çok almak isteyen parçalı emir yazmıştır ve farklı kurumlardan almıştır düşüncem bu yönde

5. Halka arz süresi bitti. Ne zaman borsada işlem görecek. Metro kalan hisseleri alacağını taahhüt ettiği yazıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Halka arz süresi bitti. Ne zaman borsada işlem görecek. Metro kalan hisseleri alacağını taahhüt ettiği yazıyor.
    Yazılanlara göre 2.5 kat talep gelmiş, kalan hisse yok.

muhtemelen salı-çarşamba işleme başlar..

yatırım tavsiyesi değildir..

7. 2.5 kat talep gelmis olsa herkese talep ettiginin %40 gibi bir oran gelmez mi?
    Birde 2 mesaj yukarida talep edilen miktar neredeyse arz edilene yakin 135 bin lot da fazla kalmis yani talep edilmemis diye goruyorum ben....
    Benim talep ettigim miktar birebir geldi.
    Cok birsey degil ama 2.5 kat talep haberi dogru degil diye dusunuyorum.
    Hepimize bol bereketli kazanclar dilerim.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. [QUOTE=serdar2337;3446369]2.5 kat talep gelmis olsa herkese talep ettiginin %40 gibi bir oran gelmez mi?
    Birde 2 mesaj yukarida talep edilen miktar neredeyse arz edilene yakin 135 bin lot da fazla kalmis yani talep edilmemis diye goruyorum ben....
    Benim talep ettigim miktar birebir geldi.
    Cok birsey degil ama 2.5 kat talep haberi dogru degil diye dusunuyorum.
    Talep doğru 2.5 katı bine 30000 girmişsin.21500 civarı geldi.yani 21 bin lot üzeri talepler karşılanmadı.borsada satıldığı için. Bu şekilde oluyor.ytd

Sayfa 6/188 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •