Sayfa 7/188 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 49 - 56 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. Benim o kadar param yok 4000 lot talep ettim ve geldi.Hayirlisi olsun hepimize...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3 sene önce 1.5m sermaye, 6m özkaynak
    bugün 21.5m sermaye 27m özkaynak
    keşke böyle 5-10m kar eden şirketleri borsaya hiç getirmeseler iyice kobi borsasına döndü . çelik kapıcı 350m piyasa değerinden işlem görüyor sonra

ben 3 ayrı hesaptan 150 şer bin lot alış gönderdim her hesaba 21 bin lot yani 64 bin gibi mal geldi 450 bin talebe 64 bin verdiler

Alıntı Originally Posted by MFRESTURE Yazıyı Oku
    ben 3 ayrı hesaptan 150 şer bin lot alış gönderdim her hesaba 21 bin lot yani 64 bin gibi mal geldi 450 bin talebe 64 bin verdiler
    burda farklı hesaplardan 20 şer bin alışlar göndermek lazımdı bilsek öyle yapardık

5. Metro’nun öncülük ettiği hisse ve onu destekleyen diğer aracı kurumlar sayesinde Açılışta tavan olabilir diye düşünüyorum.

Açılışta izleyip almak gerekebilir.

Smart hissenin açılması Kfein Hisse senedine veya başka grup hisseye etkisi nasıl olabilir acaba. Fikri olanlar görüş paylaşabilirler mi?

Selamlar

burda farklı hesaplardan 20 şer bin alışlar göndermek lazımdı bilsek öyle yapardık
    Tur sistemi vardı öyle yapsaydınız daha çok gelirdi

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Gerçekten bu kadar alış gönderiniz mi çok mu beklentiniz var ?

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

8. iyi günler arkadaşlar hisse ne zaman işleme açılacak ?

Sayfa 7/188 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •