Sayfa 84/188 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 1500 madde; 665 - 672 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    2.73 ustune atıp kalırsa ivme kazanabilir 2.76-2.80-2.86 .2.90 test edebilir
    sayın @Burak17 sanırsam 2,64 de gap kaldı orayı kapatmak istermi kaçış olarak kullanırmı

2. Herkes sattı galiba kimse yazmıyor

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bu öngörüye nasıl vardınız? Son dönemlerde hiç bir çeyrekte zarar açıklamamış.
    Bildiğiniz tek seferlik bir gider mi var?
    Kısa vadeli borç yükümlülüğü çok ve abd de büro açtı buradan da zarar yazar.

Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    Kısa vadeli borç yükümlülüğü çok ve abd de büro açtı buradan da zarar yazar.
    Ne kadar borç var? Borçları çeviremez mi?

Hisse bu durumda ucuz mu pahalı mı? Yorumu olan yok mu?

6. Bir şirketin borcunun fazla olduğunu iddia etmek için bilançoda DÖNEN VARLIKLARIN---- KISA VADELİ YÜKÜMLÜLÜKTEN az olması gerekir.Yani hali hazırda likit olan varlıklar DÖNEN VARLIKLARDIR. Şirketin dönen varlıkları 13 milyon seviyesinde kısa vadeli yükümlülükleri ise 11.750 milyon seviyesinde... rakamların gösterdiği üzere borcunun fazla olduğu iddiası asılsız ve gerçek dışıdır.Önemli olan borç değil borcun çevrilmesidir.Rakamlar borçların çok rahat çevrileceğini gösteriyor.Zaten halka arz
    dan gelen gelirin bir kısmı da kısa vadeli borçların ödenmesinde kullanılacaktır. Amerika da şube açtı zarar yazacak iddiası da doğru değil zira 2018 de şube açmış ama 2018 yılınını bırakın bir kenara şirket 4-5 yıldır zarar açıklamamış.

Kafein sirketinin firmasi ben inanıyorum ki ortagin blok satisi bitsin cok guzel yerlere gelecek zaten 2.45in altina vermeyecek. Bu tarz satislari yapmak icinde once yukari kaldıracaklar eldeki kagitlar bitene kadar böyle devam eder. Dzgyo dada boyle oldu.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku
    Kafein sirketinin firmasi ben inanıyorum ki ortagin blok satisi bitsin cok guzel yerlere gelecek zaten 2.45in altina vermeyecek. Bu tarz satislari yapmak icinde once yukari kaldıracaklar eldeki kagitlar bitene kadar böyle devam eder. Dzgyo dada boyle oldu.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güzel yerlere gelecekse Kafein neden bu değerlenecek smart hisselerini ucuza satsın?

Sayfa 84/188 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •