Sayfa 87/188 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 1501 madde; 689 - 696 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Değerli görüşlerinizi bekliyoruz bu hisse nedir ne değildir? Ucuz mu pahalı mı?
    Pahalı hisse.. Piyasa şartlarında 2 lira gerçek değeri

2.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    Pahalı hisse.. Piyasa şartlarında 2 lira gerçek değeri
    Neye göre kime göre

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Ya iyi bir kar açıklarsa?
    Ya zarar çıkarsa? zarar yazacak önümüzdeki bilançoda. 2.20~2.30 lara gelecek.

4.  Alıntı Originally Posted by coin Yazıyı Oku
    Neye göre kime göre

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirkete ve bana göre... Spekülatif hisse. Burda milletin dilinden düşürmediği Kafein midir ne zıkkımsa örnek gösterip şişiriyorlar.. Leblebi tozu gibi kaçar boğazınıza.. Benim 800 küsür hissem var ekşın olsun diye aldım umudum beklentim yok.. İsterse batsın. Aşırı spekülatif hisse gidin düzgün hisse bakın.

5.  Alıntı Originally Posted by titan15 Yazıyı Oku
    Senin umudun olmasa soyledigine kendin inansan burada yazmazsin birak yazmayi okumaya bile vakit harcamazsin. Eger inanmadigin bir ise emek,vakit,nakit harciyorsanda zarar yazacak olan sirket degil sensindir.
    Göreceğiz....

6.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    şirkete ve bana göre... Spekülatif hisse. Burda milletin dilinden düşürmediği kafein midir ne zıkkımsa örnek gösterip şişiriyorlar.. Leblebi tozu gibi kaçar boğazınıza.. Benim 800 küsür hissem var ekşın olsun diye aldım umudum beklentim yok.. Isterse batsın. Aşırı spekülatif hisse gidin düzgün hisse bakın.
    800 küsür hisse ile mi yorum yazıyorsun ... Yorum yazmak sana kaldı ise vay geldi başımıza....

7.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    pahalı hisse.. Piyasa şartlarında 2 lira gerçek değeri
    hay maşallah ... Adamdaki analize bak... 2 tl imiş.]]]]]

8.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    şirkete ve bana göre... Spekülatif hisse. Burda milletin dilinden düşürmediği kafein midir ne zıkkımsa örnek gösterip şişiriyorlar.. Leblebi tozu gibi kaçar boğazınıza.. Benim 800 küsür hissem var ekşın olsun diye aldım umudum beklentim yok.. Isterse batsın. Aşırı spekülatif hisse gidin düzgün hisse bakın.
    senin kfein mi nedir dediğin şirket halk arz geliriyle smatiksin % 60 ının satın alarak portföyüne katmıştır. Kfein in 1 yılda geldiği fiyat ortadadır. Bu hisseden bugünden yarına zengin olma düşüncen var ise boşuna heveslenme en az 12 ay bekleyeceksin...yoksa başka kapıya... Kimse kimseye al sat tavsiyesi yapmıyor. Kıt bilgilerinle şirkete çamur atma boşuna...

Sayfa 87/188 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •