Sayfa 88/188 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 697 - 704 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

Alıntı Originally Posted by hkn30 Yazıyı Oku
    hay maşallah ... Adamdaki analize bak... 2 tl imiş.]]]]]
    Size göre ne olmalı hocam?

2. Buradaki yazanlara bakıyorum da sanki Türkiye de değil, uzayda yaşıyorlar...Küresel kriz, abd de resesyon beklentisi, ülkemizde yaşanan kriz vs. Bunlar uzayda yaşanıyor sanırım. Halka arz fiyatı 2.40 neyin çabasındasınız? Utanmasalar 10 lira değer biçecekler.. Ben değeri 2 lira diyorum şu piyasa koşullarında. Zaten halka arzlarda hisse fiyatları biraz şişirilir. 2 liralık şirketi 1.50 ye sunacak hali yok.Burada gördüğüm kadarıyla benim gibi sıradan ky dışında hisseyi poh pohlayan şakşakçı yandaşlar var. Microsoft un bile hissesi düşüyor bunlar kafein gibi olacak, şirket uçacak kaçacak.. Uçsun göreyim nereye uçacakmış. Elindeki malları satmak için 3.xx e çıkıp düşüyor başka bişe yaptıgı yok. Hiç bişe anlamayan sıradan adam bile anlar bunu. Yatırımcıyı yanıltmasın kimse. NOT:Yatırım tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by hkn30 Yazıyı Oku
    hay maşallah ... Adamdaki analize bak... 2 tl imiş.]]]]]

Çok merak ettim. Yap bi analiz görelim..

4. 2 lirayı geçmez bu hissenin değeri. Piyasa koşulları zor.. Kimse enayi değil bahsettiğiniz 4 lü rakamlardaki hisseyi 2.40 dan versin ky ye... Adam o kadar sermaye koymuş aptal mı. Belki 4~5 sene sonra dediğiniz fiyatlara gelir değeri. Spekülatif ataklarla şişirmeyle 1 haftaya 5 de yaparlar orası ayrı.. Piyasa koşullarına göre gerçek değerden bahsediyorum. NOT: Yatırım tavsiyesi değildir. Kendi düşüncelerimdir. Bu fikirlere göre yatırım kararı vermeyiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,068
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,068
    bombom41 çok merak ettim kağıdı iyi analiz etmişsin tüm mesajların da bu hisseye elinde başka hisse var mı?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    Çok merak ettim. Yap bi analiz görelim..
    sana analizi rakamlar geldiğinde yapacağım... kaçma biryerlere o zaman...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,068
    Ağa çok kızacak
    Otogar İşletmesi, Galip Öztürk'ten Alınıp, İspark'a Verilecek

Otogar İşletmesi, Galip Öztürk#039;ten Alınıp, İspark#039;a Verilecek
    09 Temmuz 2019, 12:33EKONOMİ
    Bayrampaşa Otogarında yeni gelişme, İBB meclisi otogar işletmesinin İspark'a verilmesi için teklifte bulundu

Geçitiğimiz günlerde emniyet tarafından geniş çaplı bir operasyona tabii tutulan otogar yine gündem oluşturdu. Özellikle alt katlarında ve karanlık bölgelerinde yeteri güvenlik ve lojistik hizmetlerinin olmayışı fiziki açıdan yetersiz oluşu otogar için yeni bir oluşumun habercisi olmuştu.

Otogarın işletmesi 25 yıldır işleten Avrasya Terminal İşletmeleri AŞ'ye ait. Firma 4 mayıs tarihinde biten işletme süresine rağmen otogarı boşlatmamış ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Galip Öztürk arasında tartışmaya sebep olmuştu.

İmamoğlu ve Öztürk'ün Otogar Kavgası

MECLİSTE ÖNEMLİ GELİŞME

Bayrampaşa’daki 15 Temmuz Şehitler Otogarı’yla ilgili dün önemli gelişme daha yaşandı. Yenilenen İstanbul seçiminin ardından ilk kez toplanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi'nde 39 farklı teklif sunuldu. Sunulan tekliflerin arasında Emlak Müdürlüğü tarafından yapılan Büyük İstanbul Otogarı otopark işletmeciliğinin İSPARK A.Ş.'ye devredilmesi teklifi dikkat çekti. 38'inci sırada yer alan maddenin bu hafta içinde meclisten geçmesi bekleniyor. Otopark, 20 dakikaya kadar ücretsiz olmasına rağmen ücret tahsil edilmesiyle sık sık gündeme geliyordu.

'HER İKİ YAKAYA OTOGAR'

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran'daki seçim öncesi yaptığı açıklamada, yeni bir otogar için eylem planı geliştireceklerini, İstanbul'un her iki yakası için yeni otogar çalışması içinde olacaklarını daha önce de belirttiklerini söyledi. Mevcut otogarın durumu ve işletmesi için paydaşlarla görüşeceklerini anlatan İmamoğlu, ülkenin ve belediyenin mevcut mali durumunu da dikkate alarak ortaya koydukları yeni otogar projelerini hayata geçirene kadar mevcut Esenler Otogarı'nın bitmiş olan işletme süresi için konunun muhatapları ile bir araya geleceklerini belirtti.

'TEKNOLOJİ MERKEZİNE DÖNÜŞTÜRECEĞİZ'

Başkan Ekrem İmamoğlu, 29 Haziran'da yaptığı açıklamada ise, Esenler Otogarı'nı, hızlıca taşınma ve dönüşmesini gerçekleştireceklerini belirterek, "Esenler'le ilgili bir projemiz çakıştığı için söylüyorum. Hem Harem'i hem de Esenler'i şehir dışına taşıyacağımız için hızlıca Esenler Otogarı'nı, şehrin kalbinde, metro ulaşımı olan aynı zamanda İstanbul'un en yeşil vadilerinden biri olan alanın hızlıca taşınma ve dönüşmesini yapıp, yüksek teknoloji merkezine dönüştüreceğiz" dedi.

Sayfa 88/188 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •