Sayfa 93/188 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 737 - 744 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. Git escom al kardesim bak pd dd orani 0.4 hisse fiyati 70kurus ne isin var burda...

2.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    pd\dd oranı 3 e geldi. pd 85.5 m. Görüyorsunuz anlatmaya gerek var.

4.50 diyen bnp alıyor mu var mı bilgisi olan..
    Spek 3 ü geç artık yakışmıyor şu yükseliş...yoksa elinde kalır hisseler...
    temel analizden anlamamadığın belli... hissenin son bilgileri en son özsermayesine göre hesaplanmış fiyatlar... 6 aylık geldiğinde değerlerin yarıya düşeceğini göreceksin... bence yorum yapma sen bu konularda... ver lotlarını ben alırım...

3.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    pd\dd oranı 3 e geldi. pd 85.5 m. Görüyorsunuz anlatmaya gerek var.

4.50 diyen bnp alıyor mu var mı bilgisi olan..
    Spek 3 ü geç artık yakışmıyor şu yükseliş...yoksa elinde kalır hisseler...
    4.50 diyen bnp size alın diyor kendisi almayacak
    Sanırım bu tür öneriler biraz yanlış anlaşılmış. BNP bölmüş çarpmış bu değer uygun. Alabilirsiniz demiş.
    Kendisi ben alacağım derse bize kalır mı
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by titan15 Yazıyı Oku
    Git escom al kardesim bak pd dd orani 0.4 hisse fiyati 70kurus ne isin var burda...
    Pd dd orani eksi olanlar var göz altı pazarında oluyorlar. Onlarda fena olmasa gerek
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Pd dd orani eksi olanlar var göz altı pazarında oluyorlar. Onlarda fena olmasa gerek
    Bak domdom eksi olan bile varmis kos kos....

6. 3.xx de satın kurtulun dua edersiniz.
    titan önerdiğin hisselerin hepsi cacık. Siz ky akıllanmıcanız illa elinizde patlatacaklarki haaaa şimdi anladım diyesiniz. Hisse pahalıyım diye bas bas bağırıyor bunlar gelmiş nerdeyse Microsoft dan daha iyi diyecekler...
    Ucuz olsa sana bana kalır mı la.. Hiç mantığınız da mı yok?
    Tabi 2.40 dan aldınız 2.74 de cukka modundasınız hisseyi öve öve bitiremezsiniz.
    Spek şu hisseyi 3~3.50 ye çıkar biraz 3 lerde dolaştır sonra millete hisseyi ver, sonra göm aşağı 2 lerde en az 1 yıl beklet de bu salatalıkların bi aklı başına gelsin.. Hadi yap bi kıyak.

7.  Alıntı Originally Posted by titan15 Yazıyı Oku
    Yetmedimi git bakalim logo ya , git bak bakalim fonet e. Bunlarda yetmezse git bak bakalim snkrn pd/dd kacmis sonra gel smart a deki 3 yuksek. Agzi olan konusuyor arkadas...
    Sen fonetin 8 lere çıkıp millete çakıp 4 lere düşüp de süründürdüğü zamanlar milletin borsayı ağlama duvarına çevirdiği zamanları bilmezsin.. Kıl payı yırtmıştım zarardan o zamanlar. Hey gidi heyy

8. Yakında tüm hisseler gümlicek zaten merak etmeyin... Smart vstel aselsan demiyip hepsini silip atacaklar.

Sayfa 93/188 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •