Sayfa 98/188 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 777 - 784 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. Bu hissede pek kimse yok sanırım. Bakalım minik bir yazılım şirketi ileride ne olacak?

2.  Alıntı Originally Posted by The Enigma Yazıyı Oku
    Bu hissede pek kimse yok sanırım. Bakalım minik bir yazılım şirketi ileride ne olacak?
    Tüm borçlarını bizden aldıkları ile kapattı köşesine çekildi... 2.40 borçlu haldeki değeri ise borçsuz haldeki degeri 2.53 mü şimdi? Bişe olmaz bu hisseden. Şimdiye çoktan 2.90 larda olması lazımdı. Borsa 95 lerden 100 lere gidiyor bu yerinde sayıyor ise demek ki hisse rağbet görmüyor alıcı yok.

3. Bursa Şehir Hastanesi hasta kabulüne başladı! Rönesans Holding tarafından hizmete açılan 4. Şehir Hastanesi olan, 1355 yatak kapasiteli tesiste işletme hizmetleri Smartiks tarafından geliştirilen 'Servis Masası ve Tesis Yönetimi' uygulaması ile yönetiliyor. Uygulamamız Bursa ile birlikte 5. Şehir Hastanesinde aktif olarak kullanılmaya başlandı.
    Acaba sirkey bu sehir hastanelerinden aldii ihalelero neden saklar
    Ya ihale bedeli dusuk yada bazi oyiblar donuyor

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    Profesyoneller mi... Hiç güleceğim yoktu. Profesyonellere kaldıysak don atlet kalır minik yatırımcı... Ben size diyim 2.10~2.20 yi görecek bu hisse. 3 olacak 5 olacak rüya. Aha yazıyorum buraya. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Mütemadiyen boş konuşmak nasıl bir şey acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by PAM Yazıyı Oku
    Mütemadiyen boş konuşmak nasıl bir şey acaba?
    155 i ararım bak.

6. Kimse yazmiyo. Talep yok hisseye herhalde. Tek olumlu taraf t+2 de yabanci takasi 1,59 olmus. Ins yabanci aliminin devami gelir.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    155 i ararım bak.
    Aman ne yaptın. 1,55 e düşersek köklü zarar ederiz
    Şaka bir yana, azıcık rayına oturmaya başladı gibi.

Benim beklentim 3 ve üzeri yapıp şu satış İçin bekletilen 825 bin adet hisseyi piyasaya süreceklerini düşünüyorum.

8. Sene sonu sipariş fazlalığı hisseyi etkiliywbilir mi

Sayfa 98/188 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •