Sayfa 152/188 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. Beklemeye devam.... 12.000 LERE HİSSE GELMEDEN MAL VERMEK YOK.

2. Arkadaşlar yukarıda yazmıştım. Ardyz geldi smart efsanesi bitti. Bugün 9 tllik ardyz 26 tl. Ardyz geldiğinde 10-11 arası olan smart 9 tl. Eve birşey alırken marka alırsın genelde bu da öyle smartın marka değeri eskinin doğan şahini gibi....

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yukarıda yazmıştım. Ardyz geldi smart efsanesi bitti. Bugün 9 tllik ardyz 26 tl. Ardyz geldiğinde 10-11 arası olan smart 9 tl. Eve birşey alırken marka alırsın genelde bu da öyle smartın marka değeri eskinin doğan şahini gibi....

Bu saatten sonra ardyz alınır mı peki, fiyat iyice uçtu, bu lanet smartta 12 üstü maliyetle bekliyorum, ben de zararına mal vermem

4. Ardyz bence alınmaz ama fark ortada. Yapabilmiş olsan ki zor smartı satıp ardyz alsaydın kraldın. Smartta belki kopacak 15 felan olacak ama biz o ara covidden kurtulursak kanserden ölmüş oluruz

5.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Ardyz bence alınmaz ama fark ortada. Yapabilmiş olsan ki zor smartı satıp ardyz alsaydın kraldın. Smartta belki kopacak 15 felan olacak ama biz o ara covidden kurtulursak kanserden ölmüş oluruz

Çok doğru söylüyorsun, bugün yaptığı harekete bak, tavan bozup 35 kademe birden düşmek nedir, tam hırsız bunlar

6. Oyuncak hisse bu. Ardyz de bunu görmedik ama smartta öyle oyunlar oynuyorlarki... Oyuncak sektöründe iyi iş yapar ama yazılımda rakip bile olamaz

7. patrona sesleniyorum hiçbir şirket bugünkü son dakika hırsızlığına izin vermezdi. iş yatırım vakıf vs tahtanın ve şirketin anasını ağlattılar bugün. şirketi resmen oyuncak ettiler. ortağın kfein bile zirveyi görmek üzere.smart daha 8- 9 larda oyalanıyor. bu oyuna bi son ver.iş yatırım önce alıyor hisseyi biraz yükselince hemen satıp indiriyor. hisseyi al sat tahtası haline getirdiler.bütün yazılım şirketleri uçtu gitti. 1 milyon yazılımcı deniyor herkes yazılım teknoloji çağı olacak diyor. sen anlamıyorsun galiba. ciddi bir şirket olmak istiyorsan bu soygunlara izin verme.tabi işin içinde sen de yoksan. neyse şöyle ya da böyle maliyeti 12.000 e gelirsen senin hisselerini hemen satacağım. hepsi senin olsun.yazılım haftasında düzgün 1 kerecik tavan bile yaptıramadın ya brova sana.seni ve ortaklarını alkışlıyoruz. ytd

8. önümüzdeki haftada 12000 lere gelmezse ayıp olur.biz biraz para kaybediyoruz ama şirket itibar kaybediyor. yakında hisseyi alacak ky bulamayacaksınız.büyük balıklar ky maaliyetini bilip bilerek hisseyi 12.000 lere getirmeyip 8 - 9 arasında al sat yapıyorlar..ey patron şapkanı önüne koy ve düşün ve bu çakallara dersini ver. tabi eğer işin içinde sen de yoksan.ytd

Sayfa 152/188 İlkİlk ... 52102142150151152153154162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •