Sayfa 40/188 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1500 madde; 313 - 320 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. 2.50 ustune atıp kalırsa bir dönüş hareketi olabilir mi ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,969
    2.88 den almış olduğum 3379 Lotu siz deyin kol kesti bacak kesti ben diyeyim ç.k kestim 2.47den speğe en güzel duygu ve küfür literatürümle iade edip iftar sonrası gerekli girişimlerde de bulunarak sövgü Faslına devam edeceğim
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk'' )"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    2.88 den almış olduğum 3379 Lotu siz deyin kol kesti bacak kesti ben diyeyim ç.k kestim 2.47den speğe en güzel duygu ve küfür literatürümle iade edip iftar sonrası gerekli girişimlerde de bulunarak sövgü Faslına devam edeceğim
    Siz de 1 haftada köşe olmak istiyorsunuz ama o kadar basit zengin olunmuyor. Borsa sabır, doğru zaman da doğru hisse alma işi bence. Bir hissede tam 1.5 yıldır bekledim 3 katı oldu satmadim.

4. Smart bence 2.20-2.5 aralığında Ağustosa yani bilanço ya kadar devam eder. Sonra şahlanır, iyi bilanço gelirse eğer. Sabreden KY de kazanır YTD. Şahsi düşüncemdir

5. 2.51 den gene geldim haftaya cumaya kadar en geç..
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    2.51 den gene geldim haftaya cumaya kadar en geç..
    Adam 2.45 2.51 aralığını toplayıp. 2.59 a sürdü. Kucağa bırakıp geri alttan topluyor. Bu hafta Endeks hem artıda hem de eksideyken aynı hareketi yaptı.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,969

Ben varken gelseydin ya ağa
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk'' )"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8. Yarım saatte 3 milyon adet işlem helal sana tahta yapıcı gücünü gösterdin ama tersten😩😩

Sayfa 40/188 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •