Sayfa 73/188 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 577 - 584 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. bugünkü kapanışı dünkü seviyede yani 2.90 ustu olursa iyi olur bir kanımca

2. haydi artık spek çoştur sunu tek tuş ile almaya başla artık korkma seçimden...derinlik varmı çıktım
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. Cisim yaklaşıyor patron sattı galiba bir güzel raporla yukarı çektiler sonra mali verdiler .Yorumu olan

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    haydi artık spek çoştur sunu tek tuş ile almaya başla artık korkma seçimden...derinlik varmı çıktım
    evet aşağıya selale yapıyor adi spek

5. 2.77 den aldım biraz ben satıyorum 2.78 maliyet

Nakit kraldır.

6. Al yavsak metro 2.75 den yine aldim

Nakit kraldır.

7. İçine sictilar tahtanın ben nakite geçer

Nakit kraldır.

8. Galip sen veya köpeklerin buralarıda okuyorsunuz bak hepinize söylüyorum Pazartesi bi daha sat neyin varsa sat bana zararına sattıramassınız dahada fazla gireceğim dün ne yazdıysam arkasındayım hep aşağıda bekliyorum seni operasyon çocuğu Galip

Sayfa 73/188 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •