Sayfa 133/188 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Tabanda 2.886.448 lot ile kapattı

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bir tuşla silinir çok takılmamak lazım, yarını merak ediyorum herkes gibi...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Taban 1 m bile olsa yazılasım var. Rsi diplereiniyor. Yarın ki taban ile zirveden 100 de 50 düşüyor

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Son aylar en iyi alıcı vakıf maliyeti 5 tl civarı
    Yarın ki fibo ile taban 6.13 tesadüf değil
    Borsada tesadüf yok

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. https://www.youtube.com/watch?v=YZ9TAV1LvFA

Gedik Trader Yatırım Kulübü'nün teknik analiz eğitimleri devam ediyor..

Teknik Analiz Eğitimi Canlı Yayını

5. Arkadaşlar bugün kendi hisselerimi sattım, amacım yarın SMART hissesi almak alabilir miyim? Yoksa BRÜT TAKAS engel mi?Cevap için şimdiden teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by school Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bugün kendi hisselerimi sattım, amacım yarın SMART hissesi almak alabilir miyim? Yoksa BRÜT TAKAS engel mi?Cevap için şimdiden teşekkürler.
    Alırsın

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7.  Alıntı Originally Posted by school Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bugün kendi hisselerimi sattım, amacım yarın SMART hissesi almak alabilir miyim? Yoksa BRÜT TAKAS engel mi?Cevap için şimdiden teşekkürler.
    Alırsınız da iyi düşünün derim yarın sabaha kadar.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. İnvstng de falan yorumları okuyorum Allah yardımcısı olsun çok kötü terste kalanların....... Büyük balıklar böyle işte...... küçükleri acımadan yutarlar...... Normalde bu hissede normal bir yatırımcı olarak 7 aylık bir hedefim vardı ve geçen cuma da +10 yapsaydı hedefim gerçekleşmiş olacaktı...... Yediğimiz ceza bütün hedefi mahvetti..... Kendi açımdan bir nevi iyi oldu... Dönüp dolaşıp yine 7 aya kadar galiba tekrar hedefe varmış olacağım..... Ben en dipten aldım sıkıntı yok zaman olarak da, zarar olarak da sıkıntı yok ama diğer arkadaşlar çok beklemezler umarım...... çok satış yiyoruz..... Kimse ne olacağını kestiremez kısa vadede....... İnş bir tabanla bu haftayı kapatırız..... Sonra düzeltme gelmezse aşağısı sıkıntı...... Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir.... Herkese bol bereketli kazançlar.....YTD...

Sayfa 133/188 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •