Sayfa 97/188 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon
Arama sonucu : 1500 madde; 769 - 776 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

Bilanço iyi değil sanırım hayal kırıklığı

2.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Bilanço iyi değil sanırım hayal kırıklığı
    Halka arzla elde edilen gelirlerle; borçlar sıfırlanmış, özsermaye uçmuş. Daha ne olsun. Hiç borcu olmayan bir şirket olmuş. Kasa dolu, hiç borcu yok. Bilançonun bu kadar güzel olmasına karşın hayal kırıklığı demeniz manidardır.
    Piyasanın profesyonelleri bu güzel bilançoyu fiyatlayacaklardır.

3.  Alıntı Originally Posted by PAM Yazıyı Oku
    Halka arzla elde edilen gelirlerle; borçlar sıfırlanmış, özsermaye uçmuş. Daha ne olsun. Hiç borcu olmayan bir şirket olmuş. Kasa dolu, hiç borcu yok. Bilançonun bu kadar güzel olmasına karşın hayal kırıklığı demeniz manidardır.
    Çok güzel fiyatlıyorlar )

4. İyi fiyatlanmış

SM-A750GN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by PAM Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by tezcann Yazıyı Oku
    İyi fiyatlanmış

SM-A750GN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hele bir durun bakalım, hemen atlamayın. Profesyoneller diyorum, anlamıyor musunuz?

6.  Alıntı Originally Posted by PAM Yazıyı Oku
    Hele bir durun bakalım, hemen atlamayın. Profesyoneller diyorum, anlamıyor musunuz?
    Profesyoneller mi... Hiç güleceğim yoktu. Profesyonellere kaldıysak don atlet kalır minik yatırımcı... Ben size diyim 2.10~2.20 yi görecek bu hisse. 3 olacak 5 olacak rüya. Aha yazıyorum buraya. Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    Profesyoneller mi... Hiç güleceğim yoktu. Profesyonellere kaldıysak don atlet kalır minik yatırımcı... Ben size diyim 2.10~2.20 yi görecek bu hisse. 3 olacak 5 olacak rüya. Aha yazıyorum buraya. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bu seviyelerden ya toparlıcak yada dediğini görecek muhtemelen ......

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 2.20 görürse 150 tane alacam. 1000 e tamamlıyacam hisseyi. Uzun vadeli yatırımcı olduk bu hissede sanırım. Neyse ihtiyaç olmayan para bekleyelim artık napalım.

Sayfa 97/188 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •