Special Days Image
Sayfa 81/188 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 641 - 648 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. Hsbc kemiksiz 45 bin lot almış buda mı bıyıklı peh dediğim gibi yabancı ilk adımlarını atmaya başlamış ama tahta oturana kadar 6 ay en az bişey beklemeyin sonrası zaten klasik bilişim şirketi yükselmesi ucu açık ama önce yabancının toplaması lazım

2.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    20 seneyi geçmiştir neden sordun
    takas..teb
    .yabanci diyince sizi "bi sey biliyor zannetim" de o yuzden🙂 Yanilmisim, hic birseyi SABIT kabul etmemek gerek, yanilmisim, afedersiniz, siz devam ediniz.🙂

3. Arkadaşlar siz TEB i takip edin... kfain i de topluyor smartik s i de... acelesi yok. Millet heyecandan napacağını bilmiyor... millet satalım mı alalım mı derdinde... ama TEB soğukkanlılıkla topluyor. ben bloomberg de IŞIK ÖKTE den tavsiye portföyle mutlaka bulundurulması gereken hissenin (KFEİN) YAZILIM SEKTÖRÜ olmasını ısrarla tavsiye ediyordu....o zaman SMARTİKS halka azr edilmemişti. TEB de hem KFEİN HEM DE SMARTİKSİ topluyor. Artı smartiks genel müdürü ve yönetim kurulu başkanı Ali Cem KALYONCU bile piyasa fiyatı üzerinden KFEİN hissesi alıyor...

Şirketimizin ( VERUSA HOLDİNG)Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.
    sermayesinde sahip olduğu toplam 183.333 adet B grubu nama yazılı (imtiyazlı)
    borsada işlem görmeyen payın tamamının, beher pay başına 10 TL olmak üzere
    toplam 1.833.330 TL peşin bedelle Ali Cem Kalyoncu'ya satılmıştır.
    Bu işlemle birlikte Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.
    sermayesindeki paylarımız 27.06.2019 tarihi itibariyle %0,03 sınırına
    düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda
    verilmektedir..

yani demem o ki gelecek yazılım şirketlerinin olacak..... yolu uzun SMARTİKS in... sabredene ve ekran başından uzak durana ekmek yedirir kanaatimce... ytd

4.  Alıntı Originally Posted by KAPTANX Yazıyı Oku
    takas..teb
    .yabanci diyince sizi "bi sey biliyor zannetim" de o yuzden🙂 Yanilmisim, hic birseyi SABIT kabul etmemek gerek, yanilmisim, afedersiniz, siz devam ediniz.🙂
    Çocuk Türk borsasında TEB BNP PARİBASIN yabancı adına hisse topladığını öğren önce sonra gel aklınca laf sok senin bağcılar TEB şubesi değil bu

5.  Alıntı Originally Posted by hkn30 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar siz TEB i takip edin... kfain i de topluyor smartik s i de... acelesi yok. Millet heyecandan napacağını bilmiyor... millet satalım mı alalım mı derdinde... ama TEB soğukkanlılıkla topluyor. ben bloomberg de IŞIK ÖKTE den tavsiye portföyle mutlaka bulundurulması gereken hissenin (KFEİN) YAZILIM SEKTÖRÜ olmasını ısrarla tavsiye ediyordu....o zaman SMARTİKS halka azr edilmemişti. TEB de hem KFEİN HEM DE SMARTİKSİ topluyor. Artı smartiks genel müdürü ve yönetim kurulu başkanı Ali Cem KALYONCU bile piyasa fiyatı üzerinden KFEİN hissesi alıyor...

Şirketimizin ( VERUSA HOLDİNG)Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.
    sermayesinde sahip olduğu toplam 183.333 adet B grubu nama yazılı (imtiyazlı)
    borsada işlem görmeyen payın tamamının, beher pay başına 10 TL olmak üzere
    toplam 1.833.330 TL peşin bedelle Ali Cem Kalyoncu'ya satılmıştır.
    Bu işlemle birlikte Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.
    sermayesindeki paylarımız 27.06.2019 tarihi itibariyle %0,03 sınırına
    düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda
    verilmektedir..

yani demem o ki gelecek yazılım şirketlerinin olacak..... yolu uzun SMARTİKS in... sabredene ve ekran başından uzak durana ekmek yedirir kanaatimce... ytd
    Bizim bunlardan tereddütümüz yok Hakan kardeş biz neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz ama bu güççük yatırımcı maf etti gene herşeyi 2.90 dan mala öyle bir asıldı ki mecbur düzeltme yaptırdılar benim bu hissede beklenti fiyatımı yazsam bir çok insan abartmakla suçlayacağı için rakam vermicem ama fonette 4 tl den alıp 8 tl den çıkmış biri olarak smartta çok daha fazla bir getiri olacağını düşünüyorum acelem yok bir yıl boyunca aralıklarla toplayacak 1 yıl sonunda ortalama 500 bin lot olmasını planlıyorum ilk bedelsize kadarda dokunmayacağım herkese iyi akşamlar

6.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Bizim bunlardan tereddütümüz yok Hakan kardeş biz neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz ama bu güççük yatırımcı maf etti gene herşeyi 2.90 dan mala öyle bir asıldı ki mecbur düzeltme yaptırdılar benim bu hissede beklenti fiyatımı yazsam bir çok insan abartmakla suçlayacağı için rakam vermicem ama fonette 4 tl den alıp 8 tl den çıkmış biri olarak smartta çok daha fazla bir getiri olacağını düşünüyorum acelem yok bir yıl boyunca aralıklarla toplayacak 1 yıl sonunda ortalama 500 bin lot olmasını planlıyorum ilk bedelsize kadarda dokunmayacağım herkese iyi akşamlar
    Sıkıntı yok aynı yolun yolcusuyuz... dileyen alır dileyen satar .... dileyen bekler......daha yeni hisse bu hisseye daha çok spekler gelir gider.... geçen hafta 13.7 milyondu açık lot bu hafta metronun 1 milyon ek satımı ile 14.7 milyon... kaldı 800 bin lot .... o da piyasaya girdimi ver elini 4-5 aralığı.. hadi bakalım hayırlısı....

7. SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

islem hacmi düşük bu nedemek

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ortaklık yapısını bilen var mı?

Sayfa 81/188 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz