Sayfa 94/188 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon
Arama sonucu : 1500 madde; 745 - 752 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. Tüm yorumlarım şahsi fikrim olup, bu platformda hiçkimsenin yorumlarına göre yatırım kararı vermeyiniz. Sonra vay ben bilmiyordum vay ben anlamadım diyip ağlamayın...

Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    Sen fonetin 8 lere çıkıp millete çakıp 4 lere düşüp de süründürdüğü zamanlar milletin borsayı ağlama duvarına çevirdiği zamanları bilmezsin.. Kıl payı yırtmıştım zarardan o zamanlar. Hey gidi heyy
    Safmisin kadir gecesinde mi dogdun nedir? Fonet yatırımcısına dunyanin parasini kazandirdi kazandirmayada devam ediyor bedelsiz verdi zaten son donemde zavallim seni

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    3.xx de satın kurtulun dua edersiniz.
    titan önerdiğin hisselerin hepsi cacık. Siz ky akıllanmıcanız illa elinizde patlatacaklarki haaaa şimdi anladım diyesiniz. Hisse pahalıyım diye bas bas bağırıyor bunlar gelmiş nerdeyse Microsoft dan daha iyi diyecekler...
    Ucuz olsa sana bana kalır mı la.. Hiç mantığınız da mı yok?
    Tabi 2.40 dan aldınız 2.74 de cukka modundasınız hisseyi öve öve bitiremezsiniz.
    Spek şu hisseyi 3~3.50 ye çıkar biraz 3 lerde dolaştır sonra millete hisseyi ver, sonra göm aşağı 2 lerde en az 1 yıl beklet de bu salatalıkların bi aklı başına gelsin.. Hadi yap bi kıyak.
    HAYIR SENİN DERDİNİ YA DA KARIN AĞRIN NEDİR ONU ANLAMADIK.... İSTER DÜŞER İSTER ÇIKAR... PARA BENİM PARAM DEĞİL Mİ? İSTER 1 YIL BEKLERİM İSTER 5 YIL ... KİMSEYİ BAĞLAMAZ...SEN ÖNCE GİT TEMEL ANALİZ ÖĞREN.... ŞİRKET 6 AYLIK FİNALSALLARI GELDİĞİNDE PAHALI DEDİĞİN O RAKAMLAR YARIYA DÜŞECEK.... SERMAYE ARTIRIMI YAPTI.. KASAYA PARA GİRDİ VE ŞİRKETİN ÖZSERMAYESİNE YANSIYACAK.....BU DA DEFTER DEĞERİNİ YÜKSELTİP Pd/dd Nİ AŞAĞI ÇEKECEK.... ŞUAN BU GERÇEKLEŞMİŞ DURUMDA ZATEN... SENİN GİBİ HEMEN ÇIKMASINI BEKLEYENLER OLDUĞU İÇİN ÖNCE SENİN GİBİLERİN ATILMASI LAZIM SENETTEN....YANİ SENİN GİBİ KYLER. BİZ YATIRIM YAPTIK 1 SENE BURDAYIZ ....

4.  Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku
    safmisin kadir gecesinde mi dogdun nedir? Fonet yatırımcısına dunyanin parasini kazandirdi kazandirmayada devam ediyor bedelsiz verdi zaten son donemde zavallim seni

sm-a320f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2017 de ...fonet 3.5 lardan halka açıldı... Bir iki ay içinde 7-7.30 ları gördü sonra düştü...halka arz fiyatlarında dolaştı....2 senenin sonunda nedeyse 3 katına yakın prim yaptı...belli ki arkadaş vurdu kaçtıcı... Borsa da para sabırla kazanılır.... Bekleyen çorbayı içer... Biz bekleyen tayfadanız...

5. Ben birsey yazmicam artik bonbon kardesime, varsin baksin isine. Zaten boyle dusunen adamlar hicbir zaman kazanamaz , fonet i 7den alir sonra kilpayi kurtuldum der. sahsi fikrim onemli olan foneti 3 lerden yakalayip sabredip 7den satmak nasilsa bu hisseyide patlamadan buralardan yakalayip sonra 4e 5e artik nerede tamamsa orada birakmak. Varsinlar kotulesinler gun gelir devran doner...

Sıkıntı yok arkadaşlar.Güvenen dursun güvenmeyen yol alsın.Herkes kendi parasını yatırıyor.Kafa karıştırmaya gerek yok.Güvendik aldık attık kenara.Sessizce zamanını bekleyelim...Herkese mutlu akşamlar...

7. LODOSUM bak HKN30 da eskilerden biliyor foneti.. Sen daha yenisin galiba. Kimseye al~sat tavsiyem yoktur. Düşünce ve ihtimallerimi paylaşıyorum. Bazen teknik göstergeler yanıltır. Zarar eden hisse uçuşa geçebilir. Hayırlı işler bol kazançlar cümleten...

8. Ne oldu bu smarta hiç hareket yok

Sayfa 94/188 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •