Sayfa 170/188 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1.  Alıntı Originally Posted by SESA Yazıyı Oku
    Zarar olmamasına sevinsek mi bilemedim ) en azından neden alış gelmediğini anladık. Bu saatten sonra artık yeni beklentileri bekleyeceğiz...
    Aldıkları o kadar ihaleler ve devlet desteği nerde, neden yukselmiyor bu hisse, bu kadar kötü niyetlilik olur mu

2. Geçen hafta endeksin 1080 ler civarında zoraki tutunmaya çalışması endişe vericiydi. Bu hafta nasıl olur bilemiyorum ama benim tahminim, endeksin bir miktar daha aşağıya salacağı yönünde. inşallah yanılıyorumdur.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Geçen hafta endeksin 1080 ler civarında zoraki tutunmaya çalışması endişe vericiydi. Bu hafta nasıl olur bilemiyorum ama benim tahminim, endeksin bir miktar daha aşağıya salacağı yönünde. inşallah yanılıyorumdur.
    Bizim için artık endexin ne olduğu değil smart in ne olacağı önemli, çok bekledik, çok zarar ettik ama zararına 1 lot yok, o eski zirveler geçilmeden satmak yok

4. Haftalık grafiğini çok beğeniyorum.
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

5. Selamlar,

Yukarıdaki bant içerisindeyiz. 50 günlük ortalama 8.02 üzeri kapanışta hızlanacağını düşünüyorum. Benim takip ettiğim İndikatörler kritik eşiğin üzerinde. Benim fikrime göre haftalık kapanışı çok önemli olacak ve böyle giderse haftalık grafiği daha da güzelleşir. Fırsat bulduğumda haftalık grafiğini de paylaşırım.
    1.Haddini. 2.Hesabını.

6.  Alıntı Originally Posted by TeTRa Yazıyı Oku

Selamlar,

Yukarıdaki bant içerisindeyiz. 50 günlük ortalama 8.02 üzeri kapanışta hızlanacağını düşünüyorum. Benim takip ettiğim İndikatörler kritik eşiğin üzerinde. Benim fikrime göre haftalık kapanışı çok önemli olacak ve böyle giderse haftalık grafiği daha da güzelleşir. Fırsat bulduğumda haftalık grafiğini de paylaşırım.
    Teşekkürler sn tetra, umarim dediğin gibi ilerler ancak bu sahtekarlar çok insanın ahını aldı, zor bir kağıt

7. 50 günlük ortalama üzerinde ilk kapanışımızı yaptık ve buna nispeten yüksek bir hacimin eşlik etmesi ayrıca güzel.
    Ben memnunum.
    Bakalım neler olacak...
    Ne olacağını bilemem, sadece olana göre pozisyon alıyorum...
    1.Haddini. 2.Hesabını.

8. Teşekürler SMART

Bizden alan daha çok kazansın dilerim...
    1.Haddini. 2.Hesabını.

Sayfa 170/188 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •