Sayfa 139/188 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon
Arama sonucu : 1500 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1.  Alıntı Originally Posted by Yatirimci34 Yazıyı Oku
    Tek işlem hisseyi bozdu

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O olası bir gelişmeydi. Hissenin 15.10. ile 15.11.2019 tarihleri arası hareketlere bakılırsa durum anlaşılır. Hisse aşırı ve hızlı çıktı. Yoğun ilgi hisseyi şişirdi. 11'lerden dahi alan Kamikazi'ler vardı. SPK'nın müdahalesi çok doğal bence.

2. Ne olursa olsun tek işlem saçma zaten diğer önlemleri almışsın piyasanın akışına bırakması lazım bence...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Bence yasaklarin hepsi saçma ne diye müdahale ediyon ki herkes özgür iradesi ile alıyor. Simdi boyle yapinca iyi mi oldu sanki. Birak herkes nasil alip satarsa satsin milletin kahyasimisin ey spk

4.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    umut varmı toparlanırmı düşüşü abartılı olmadımı
    Ay bu kagitdadami varsin.ne batmaz insanmissin anlamadim gitdin.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Jens Van de Beek Yazıyı Oku
    O olası bir gelişmeydi. Hissenin 15.10. ile 15.11.2019 tarihleri arası hareketlere bakılırsa durum anlaşılır. Hisse aşırı ve hızlı çıktı. Yoğun ilgi hisseyi şişirdi. 11'lerden dahi alan Kamikazi'ler vardı. SPK'nın müdahalesi çok doğal bence.
    Hisse 4 kat arttıktan sonra ve 2. Tavanda mı SPK ‘nın aklına müdahale etmek gelmiş. Etmeseydi bu kadar mağdur oluşmazdı. Hisseyi satmak için aradıkları bahaneyi verdi abilere.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Toparlar biraz sabır tahtacı yerli meksa ve Ahlatçı yerli sen olsan iki kurumun aldığı toplam lot TL bazinda 4.250.000 yukarı sürer misin ben olsam onlara sattırmadan yukarı sürmem Allah'tan Vakıf yatırım aldı iyi kötü gerçi ilk gün tahtacı meksayi öyle korkuttu ki kendine s.......madıysa iyi hubvc de brüt geldiğinde 10.92 den aldım ertesi gün tek fiyat açılışta sattım ama satmayip beklemek daha doğru. Hubvc neden abartmadan yola devam ediyor ilk gün alan az gedik sattı karşılık verildi ama en önemli neden derinhisse destekli adamın 1000 takipçisi 5000 lot net alım yapsa tahta tavana yapışır siz Allah'a dua edin adam kfein de gelecek var diyor kfein düşsün bak smart soluğu 2.00 TL de alır
     Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    umut varmı toparlanırmı düşüşü abartılı olmadımı
    CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Vakıf yatırım Perşembe 11.90 dan mal aldı genel takasta 2. Sırada iş yatırım ykredi ve Akbank ziraat genel takasta azalirken vakıf garanti artıyor bu iyi iş yatırımı kull***** anlamıyorum ucuza sat pahalıya al yapacak klnma da yatırım finansman topladığında iş yatırım satıyordu sonra çok üst fiyattan yerine almaya çalıştı

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Silmez ise 7

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 139/188 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •