Sayfa 176/188 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. Tuh senin kalibina smart

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

2. boştaki paramla belki biraz alırım diye inceledim. investing ve burada birçok yorum okudum. şimdi bu şirket 1,5 yıl önce 2,5 liradan halka arz olmuş, fiyat bir süre yatay seyredip 2019 sonuna doğru 12,5 lirayı görmüş, pandemi sırasında da 5'e kadar düşmüş. anlamadığım olay şu: örneğin investingte bi arkadaş 12 liradan almış ve hemen her gün isyan ediyor, paramızı pul ettiler vs, cimere spkya şikayet yazmış sürekli. yahu arkadaş bu şirketin hisse başı değeri 2,5 lira imiş, hadi diyelim ki üzerinden geçen zamanda enflasyonu koy 3,00 lira olsun. sen bu kağıdı 12 liradan alıp şimdi nasıl ağlarsın? ha değil 12, zamanı gelince 36 da olur. sektörün geleceği parlak, her zaman talep görür bu hisseler. ama 3 lira ederli hisse 7,65 iken de sudan ucuz değildir bence. emsallerinin çok yükselmiş olması da bunun ucuz kaldığını göstermez. her zaman dipteki hisseleri alırım ama artık dipte hisse kalmadı. bu hisse 6,50lere düşerse (yani zirvesinin yarısına gelirse) yüklü gireceğim.

sanki artik zamani geldi gibi

yarindan itibaren bir degerlendirme yapalim

hakkimizda hayirlisi

yatırım tavsiyesi degildir

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

hakkimizda hayirlisi

Zamanı mı geldi ..yok arkadaş..boyle yazilim hissesi olmaz olsun... rezalet

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

hakkimizda hayirlisi

Bekliyoruz üstat degerlendirmeni

Alıntı Originally Posted by mehdd Yazıyı Oku
    Bekliyoruz üstat degerlendirmeni
    pozisyon acmadim daha pazartesi gununden oldukca yavas bir hızla acmaya baslayacagiz insallah

pozisyon acmadigim hissede konusmak abesle istigal olur

7. Vay hayek ustad sende mi buradasın. En son hangi hissede beraberdik. Tam hatırlayamadım ama bir hissede beraberdik

Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Vay hayek ustad sende mi buradasın. En son hangi hissede beraberdik. Tam hatırlayamadım ama bir hissede beraberdik
    burda olmaya basladik sayilir ama daha cok az pozisyon actik

Sayfa 176/188 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •