Sayfa 130/188 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon
Arama sonucu : 1500 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, SMART.E paylarında 06/12/2019 tarihli işlemlerden (seans başından) 20/12/2019 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.
    VBTS kapsamında SMART.E paylarında uygulanmakta olan açığa satış ve kredili işlem yasağı brüt takas uygulaması ile birlikte 20/12/2019 tarihine (seans sonuna) kadar devam edecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir. Piyasa yapıcılı sürekli işlem yöntemiyle işlem gören paylarda, tedbir nedeniyle tek fiyat işlem yöntemi uygulandığı süre boyunca piyasa yapıcılık faaliyeti yapılmaz

2.  Alıntı Originally Posted by Mestan25 Yazıyı Oku
    İnşallah bugün ayrılmışsındır, yarın pek iyi açmaz gibi duruyor. (ytd)

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yok kardeşim ayrılmadım bugün hisseden.....Yarın büyük ihtimalle hedeflerim gerçekleşecek..... ama tamamen çıkmama kararı aldım..... Cuzzi bir miktar iki hissede birakabilirim tekrar....... Kendi dusuncemdir yatırım tavsiyesi yapmıyorum ama cezadan korkmaya gerek yok..... Brütte bile tavan yapacağını düşünüyorum...... Yapmasa bile düzeltme olmuş olur ondan sonra yola devam edebilir..... Tamamen kendi düşüncelerim.... Söylediklerime bakıp kimse hisse alıp satmasin........ Herkes nasibini yer...... Ben cok düşükten aldım su anki fiyatlarına göre ikisini de....ondan rahat konuşuyorum.... üstten giren küçük yatırımcılar her zaman dikkatli olsun....biz küçük yatırımcılarız bir anda yutabilirler..... Herkese bol bereketli kazançlar... YTD....

3.  Alıntı Originally Posted by Kyborsazade Yazıyı Oku
    Bir ay önce yazmıştım.... Hisseler cok ucuzdu ve yarınki fiyatları ile birlikte 7 ayda düşündüğüm hedeflere gelmiş olacak 1 ayda.... Bir kişi bile mesajımı okuyup bu iki hisseyi aldı ise ne mutlu bana..... Yarın ayrılıyorum büyük ihtimalle bu iki hisseden...... Teknoloji her zaman kazandırır........ İnşallah 20-30 lari görür iki hissede...... Kalanlara bol bereketli kazançlar....... Yatırım tavsiyesi değildir.....
    Yarın zor çıkarsın

VTR-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Benimde maliyet çok dùşùk o yùzden sıkıntı yapmiyorum buralarda biraz dùzeltme yapması sağlikli olur biraz gùç toplayip ikinci bir sıçrama yapacagını dùşùnùyorum ytd deyikdir

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Everestin tepesinden düz vadileri seyredenler artık o vadide yaşamaya başlayabilirler.

6.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Aman Beyler Dikkat edin
    Derim bu filimi çok gördüm.
    Pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın .
    Tam bir balon bence
    Ben böyle 2 TL den
    12 TL ye giden Çok hise gördüm daha sonra 1.900 TL geri geldi doğanın kanunu bu böyle gitmez bence .
    Aman Dikkat beyler ne olur
    Dikkat para zor kazanalınan bir şey bence dikkat aman
    Çakalara para kaptırmayın
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne yorum yapmışım
    Zamanlama mukemel
    Y.t.d

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. fk sı neden sıfır ya bunun hata mı var

8. 0 değil 53.

Sayfa 130/188 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •