Sayfa 113/188 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 897 - 904 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. Yakinda kokusu cikar takaslara bakinca anlasilmasi guc degil grup sirketlerine bakin hissenizi sabirla bekleyon elber sora gelicektir botsda para sabirsozdan sabirliya akiyor
     Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    Ula hiç aklınız da yok mehanetler..biri compello diye bi iki yazı karaladı hepiniz gaza geldiniz..14 m alınan şirketi öyle göklere çıkarmışlarki sanırsın ki bunun sahabı aptal birisi de yok pahasına şirketi satmış..Biraz daha millete mal kitlemek için tezgah..bu alınan şirket de ekstra gider demek şu anda..Kimse 5~6 m kar beklemesin..
    Milletin aklıyla alay edeceklerine aynada kendine bakıp eğlensin..keklik olmayın..
    Şimdiiii... anlaşıldığı üzere uygulanacak strateji önce hisseyi yükseltip çakacaklar sonra düşürecekler. Ama işte hisseye gelen keklik bulamıyorlar sorun bu.. Bunu da iyi haberler sağlar..iki keklik düz ovada ötüyor....ötme de keklik spek seni düdükleyecek aman aman....

Not: yatırım tavsiyesi değildir. Sadece beyin fırtınasından ibarettir..
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    Ula hiç aklınız da yok mehanetler..biri compello diye bi iki yazı karaladı hepiniz gaza geldiniz..14 m alınan şirketi öyle göklere çıkarmışlarki sanırsın ki bunun sahabı aptal birisi de yok pahasına şirketi satmış..Biraz daha millete mal kitlemek için tezgah..bu alınan şirket de ekstra gider demek şu anda..Kimse 5~6 m kar beklemesin..
    Milletin aklıyla alay edeceklerine aynada kendine bakıp eğlensin..keklik olmayın..
    Şimdiiii... anlaşıldığı üzere uygulanacak strateji önce hisseyi yükseltip çakacaklar sonra düşürecekler. Ama işte hisseye gelen keklik bulamıyorlar sorun bu.. Bunu da iyi haberler sağlar..iki keklik düz ovada ötüyor....ötme de keklik spek seni düdükleyecek aman aman....

Not: yatırım tavsiyesi değildir. Sadece beyin fırtınasından ibarettir..
    Siz biliyorsaniz anlatında bizde bilgilenelim.

Bizler burada şirketin kap a açıkladığı ve internette bulabildiğimiz sınırlı bilgilerle yol bulmaya çalışıyoruz. Tabiki uçacak kaçacak demiyoruz ama sizin tavrinizda hoş değil.

Bildiğiniz birşey varsa yazın yoksa kimseyi kucumsemeye hakkiniz yok.

Haaa bu arada mal çakmak için bu haberi yapmış olsalardı ilk gün %10 yukardan açıp tavana kilitlerdi. Bak o zaman millet nasıl atlıyor.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Siz biliyorsaniz anlatında bizde bilgilenelim.

Bizler burada şirketin kap a açıkladığı ve internette bulabildiğimiz sınırlı bilgilerle yol bulmaya çalışıyoruz. Tabiki uçacak kaçacak demiyoruz ama sizin tavrinizda hoş değil.

Bildiğiniz birşey varsa yazın yoksa kimseyi kucumsemeye hakkiniz yok.

Haaa bu arada mal çakmak için bu haberi yapmış olsalardı ilk gün %10 yukardan açıp tavana kilitlerdi. Bak o zaman millet nasıl atlıyor.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Küçümsemek için yazmadım. Haşa. Aynı gemideyiz hocam.. Latifeden ibaret laflarım. Bunlar parayı bol buldu sıvayacak yer arıyor.. Hızlı giden atın... seyrek olur..
    Borsada dümen çok. Ne düşündüğünü ne yapacağını kestirmek zor.. Dediğim gibi beyin fırtınası yapıyorum sadece Kendinin en az 3 te biri büyüklüğünde şirket satın alıp da bunun hisseye yansımaması da garip durum. Bu haberle en az dün bugun %20 artması lazımdı. Ama an itibariyle sabit hatta düşüyor. Hiç bişe olmasa bile bişey var bu işte

4.  Alıntı Originally Posted by memet24 Yazıyı Oku
    Yakinda kokusu cikar takaslara bakinca anlasilmasi guc degil grup sirketlerine bakin hissenizi sabirla bekleyon elber sora gelicektir botsda para sabirsozdan sabirliya akiyor

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen katılıyorum. + imza

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Konuyla ilgili yatırımcı ilişkilerine mail attım. Dönüş olursa paylaşırım.

Sizde bilgi talep edin.
    Mailime gelen cevap...

Merhaba ........ Bey,
    Compello halka açık firma statüsünde olmadığından KAP üzerinden finansal tablo yayınlama yükümlülükleri bulunmamaktadır. Konsolidasyon bağımsız denetim tarafından değerlendirilmekte olup, gerçekleşmesi durumunda KAP'ta paylaşıyor olacağız.

İyi günler dileriz,
    Smartiks Yazılım A.Ş. , Yatırımcı İlişkileri Bölümü

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Mailime gelen cevap...

Merhaba ........ Bey,
    Compello halka açık firma statüsünde olmadığından KAP üzerinden finansal tablo yayınlama yükümlülükleri bulunmamaktadır. Konsolidasyon bağımsız denetim tarafından değerlendirilmekte olup, gerçekleşmesi durumunda KAP'ta paylaşıyor olacağız.

İyi günler dileriz,
    Smartiks Yazılım A.Ş. , Yatırımcı İlişkileri Bölümü
    ne yani bağımsız denetçi kurum denetiminden geçmeden mi almışlar !

7.  Alıntı Originally Posted by eraybey Yazıyı Oku
    ne yani bağımsız denetçi kurum denetiminden geçmeden mi almışlar !
    Dikkat ederseniz konsolidasyon (yani smartın bilançosuna dahil olması) için bağımsız denetçi raporu değerlendirmesini beklediklerini söylemişler.

8. Her zaman bilinçsizce yorum yapılır ve buraları okuyan ky nin aklı karışır, Bu hisseyi kimse küçümsemesim, çok iyi yerlere gidecek, şirket, iştirakleri, gelecegi on numara, Zamanında logo için beş para etmez, batık şirket, patron mal pazarladı lafları havada ucuyordu logo 50 tl lere gelince o zihniyet aynı kagıda 250 tl hedeg fiyat verdi, o yüzden burada yazılanları çok dikkate almayın hatta benim yazım dahil, ama ben çok güzel mal taşıyorum ve 5 tl den aşagı vermeye niyetim yok ve çok yakında o fiyatları görecektir

Sayfa 113/188 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •