Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 21 madde; 17 - 21 arası.

Konu: Varant konusunda yardıma ihitiyacı olanlar ve danışmak istiyenler yazsın

1.  Alıntı Originally Posted by tuncay59 Yazıyı Oku
    Geçen hafta dolar 8.50 iken düşüş varantı niyetlendim.Bildiğim bir konu değildi.İşbank dolar varantlarını açtım bir sürü varant çeşidi var aklım ermedi kapattım..Param 10 bin tl idi alsaydım ne kadarlık bir kazancım olurdu merak ediyorum.
    UDIUO varantını ben 0,20 den 40.000 lot almıştım 0.56 dan sattım.erken satmışım bugün 1.00 tl yi geçer.aç gözlü olmamak lazım Allah bereket versin 10 günde %150 den fazla kar.

2. merhaba kolay gelsin..

ben tpikl.v aldım ..

27/10/2021 de 125 tl olursa diyorsa sanki kağıt şuan 125 lira neden acaba varant yukselmıyor. yanlışmı dusunuyorum

3. şimdi ben varant aldım vadeye 1 hafta kaldı 0,18 den aldım varant suan 0,01de bir hafta sonra 0,01de kalsa benım para çöp olaakmı şimdi satmak isterse satabılırmıyım yada gelecek hafta satttsam satabılırmıyım lütfen yardımcı olan olan oldu ama hiç olmasa birdahakıne uyanık olurum bıraz

4.  Alıntı Originally Posted by brader Yazıyı Oku
    şimdi ben varant aldım vadeye 1 hafta kaldı 0,18 den aldım varant suan 0,01de bir hafta sonra 0,01de kalsa benım para çöp olaakmı şimdi satmak isterse satabılırmıyım yada gelecek hafta satttsam satabılırmıyım lütfen yardımcı olan olan oldu ama hiç olmasa birdahakıne uyanık olurum bıraz
    https://varant.akyatirim.com.tr/vara...r/varant-nedir
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •