Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 27 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Varant konusunda yardıma ihitiyacı olanlar ve danışmak istiyenler yazsın

1.  Alıntı Originally Posted by firari Yazıyı Oku
    Varantlarda risk asiri yuksektir ancak getiride ona gore kumar demiyelim ben 2 yildir varantayim en basitinden son 2 ayda sadece 1000 tlye aldigim para 6000 tldir ki bu 3 islemde alinmistir toplam sure 5 gundur kaybettiklerimde oldu ancak genel olarak kar dayin 100 bin tllik hisse almak yerine 10 tlik varant almak hissenin size verebileceginden cokda fazlasini verir
    Kumar değil,hileli kumar.Alım satım farkı,fiyatlama,vadeli fiyatların,faizin değişimi,teknik arızalar vs vs. doğru karar vermiş olsanız bile kazancınızı almanızı engelleyebilecekleri faktörler.Anca piyasa dönüşünü yakalayıp çok kısa vadede alım satım denk getirmek lazım.Alınan başka bir şey %50 ihtimalle ya iner ya çıkar ama varantta kazanç şansınız %50 değildir.Kısaca gösterilen havucu ışık hızıyla alıp kaçtın kaçtın,yoksa havucun ardındaki tuzağa yakalanırsın.

2. ozaman 15ile30kalan varanlara kullanmalison boylece anlikla degil viopdaki gibi ileri dogru pozisyon alirsin sikinti kalmaz

3. opsiyon varken ne varantı ? mesela amerikada varant trade eden mi var yahu ? opsiyon trade ederler ... likittir opsiyonlar orada tabii
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

4. Varantlar da kullanım fiyatı neyi ifade eder? Ahali alıyor 3-5 gün sonra hatta aynı gün satıyor. Bununla ilgisi var mı? Yani alıp sattıktan sonra kullanım fiyatının önemi nedir?

5. arkadaşlar bende aselsan alım varantı var
    https://www.isvarant.com/piyasa-anal...aliz?v=ASIHK.V
    satmadım sizce vade sonu ne olur sonçta pazartesi son

Accord arkadaş Piyasa yapıcı kotasyonunda alış sıfır.

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yol açık Yola çık.

7. yani param yandı mı
    tüh ya

Geçen hafta dolar 8.50 iken düşüş varantı niyetlendim.Bildiğim bir konu değildi.İşbank dolar varantlarını açtım bir sürü varant çeşidi var aklım ermedi kapattım..Param 10 bin tl idi alsaydım ne kadarlık bir kazancım olurdu merak ediyorum.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •