Sayfa 1/4 123 ... SonSon
Arama sonucu : 27 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Varant konusunda yardıma ihitiyacı olanlar ve danışmak istiyenler yazsın

1. Post Varant konusunda yardıma ihitiyacı olanlar ve danışmak istiyenler yazsın

S.A Anladım kadarıyla çogu kişi varant konusunda deneyim ve bilgi eksikle var varantlarla ilgilenen arkadaşlara elimden geldi kadarıyla yardımcı olmak isterim foruma girmeyeli uzun zaman oldu bu başlık altına sorularınızı yada danışmak istediklerinizi yazın akşamları elimden geldigince yardımcı olmaya çalışayım sizlere saglıcakla kalın.

2. Varanta robot çalıştırma mantıklımı. Ben robot denemesine başladım da

3. Makası dar olan, çok ragbet gören varantlar hangileridir.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

varant çok insanın ocağına incir dikti

5. S.a kardesim varantta robor calistirmak mantiksiz olur cunku hisselerde oldugu gibi degil varanlarda getirinin siniri yok zarar icin ise ben 4 basamak altini stop olarak goruyorum vartanatlarda makas araligi genelde 0.10 dur asiri talrp olursa artar ancak cok kisa surede gene eski 0.10 malsa gelir en cok talep goren x30 yani viop varanlaridir genelde usd varantina kesinlikle girme bu aralar

6. Varantlarda risk asiri yuksektir ancak getiride ona gore kumar demiyelim ben 2 yildir varantayim en basitinden son 2 ayda sadece 1000 tlye aldigim para 6000 tldir ki bu 3 islemde alinmistir toplam sure 5 gundur kaybettiklerimde oldu ancak genel olarak kar dayin 100 bin tllik hisse almak yerine 10 tlik varant almak hissenin size verebileceginden cokda fazlasini verir

7. varant tavan taban fiyati varmi ve varantlari bitis tarihlerine gore nerde bulabiliriz

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Taban 0.10 dur tavan fiyat 0.010 olan bir varant en fazla 1.96 kadar yukselebilir varantlara googleden işvarant veya xmarkets yazarak itfa tarihlerine göre baka bilirsin ikisi dişında varat ithal eden kurum suan icin yok turkiyede dostum

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •