Sayfa 107/148 İlkİlk ... 75797105106107108109117 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 849 - 856 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

1. geçen hafta pozisyon açmıştım.. son üç gündür seans içi hareketleri baş döndürücü..
    şimdiye kadar 70'i ellemeliydi.. ancak her yukarı harekette citi'nin satışları ile karşılaşıyor.
    yoğun satışlara karşın bu fiyatlar da kalması bile iyiye yorumlanabilir

2. 62.00 sıkıntılı.. 58.60'a kadar sarkması gündeme gelebilir

3. City bir ayda 1.6 milyon lot satmış. Baskı oluşuyor. Hakim aracı kurum Cıty yüzde 49 ile hala. 15 M üzeri hissesi var. Satmasi hoş değil ne olursa olsun

4. Vertu giderken çıkmıyordu. 12 den 35 oldu vertu . 3 kat... Vertu düzeltme yaparken düşüyor bu da bizim şans

5. Bu öyle bir hisse, kendini üzme, suçlama derim.
    Ben 20 maliyetliyim. O günlerde 60 hedef koydum ve en azından yarısını satmak için. Fakat buraya kadar gelirken 36, 42, 47, 55 den kısım kısım satarak yarısını kaptırmışım.
    Satıp alttan alırız, alır üstten satarız derken baktım benden almışlar

Hayırlısı ne olacağını bilmiyorum ama arkadaşımızın dediği gibi artık şirketler saklayamıyorlar. Ne yapacaksa Şubat ta yapsa keşke.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Enterasan hisse . Çok ilginç. Beni resmen şaşırttı . 53 ten sattigim malı geri aldırdı 60 üstünden. Yuh yani yuh. Tebrikler speko
    MAR-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Merhaba. Vertu`da da ayni sekilde yuklu hisse satislari olmustu. Buna ragmen guzel bir hareket yapti. Bu yuzden satislar konusunda endilendigimi soyleyemem. Bu satislar al gulum ver gulum seklinde yapiliyor. Yoksa karsi tarafta alici olmasa, bu seviyelerde kalmamiz imkansiz olurdu. Citi tahtada yuklu malla oturuyor. Uzun zamandir takaslar ustunden kimin mali oldugunu vs. cozmeye calisiyorum fakat yapilan islemler fazlasiyla bas dondurucu. Aramizda takaslari yorumlayacak, fikirlerini paylasacak biri varsa ogrenmekten memnuniyet duyarim.
    Herkes bol kazanclar.

7. Takasları pek yorumlayamam ancak 2 milyon. 3000 bin lot merto yatırımın yakasında mal var ne zamandır orda onuda göremedim 3 aylık takaslarda gördüm
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

8.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Takasları pek yorumlayamam ancak 2 milyon. 3000 bin lot merto yatırımın yakasında mal var ne zamandır orda onuda göremedim 3 aylık takaslarda gördüm
    geriye dönüp taramıştım bende 6 aydan uzun süredir oradaydı

Sayfa 107/148 İlkİlk ... 75797105106107108109117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •