Sayfa 111/148 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 881 - 888 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

1. Hayırlı uğurlu olsun değerli verusa yatırımcıları ve devletimiz milletimiz adına sevindirici bir gelişme.

Sahip olduğu mevcut 24 maden sahasından sadece bir tanesi bugün haberi gelen Tufanbeyli boksit maden sahası.

Önümüzdeki süreçte alüminyumun gerek hafif hava araçları gerekse elektirkli otolarda bol bol ihtiyaç duyulacak bir metal olduğu birçok araştırmaya konu olmuş durumda.

Ayrıca madencilik önümüzdeki süreçte çok ön plana çıkabilecek sektörlerden birisi olduğu düşünüldüğünde Verusa holdingin bu alana niçin önem verdiği daha iyi anlaşılabiliyor.

Yatırımcı mantığıyla düşündüğümde beni bu sene heyecanlandıran üçüncü şirkettir Verusa..

Agresif yukarı yönlü hareketlerinden ötürü kıllanıp çıktığım inveo ve kontr beni bu derece heyecanlandırmıştı.

Tüm ortaklarıma tekrar hayırlı olmasını diler bereketler getirmesini isterim Verusanın.

2. Arsa niyetine alıp kenara attığım verusum yoluna devam ediyor çok şükür.
    Yarın 70 görür diye düşünüyorum, sonrasını bilemem ya rsı soğutacak yani bir ileri iki geri ya da 70 i ezip geçecek. Geri gelse de dinlenir gider inşallah. İçimden geçenler bunlar, bildiğimden değil, yatırım tavsiyesi hiç değil.
    Ama sizlerinde güzel yorumlarını bekliyorum
    İyi akşamlar

MAR-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    dert etmeyin :D
    dert etmeyin su akar yolunu bulur :D

4. Vertu giderse ondabiri gidiyor vertu salarsa salıyor.dx

5.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Vertu giderse ondabiri gidiyor vertu salarsa salıyor.dx
    tavandan eksıye tahta yapıcı co ksert bunda

6. Takip ettiğim diğer hissemdeki tahtacı ile aynı hareketleri yapıyor hatta aynı aracı kurumlar üzerinden bakalım

7. Hay maşallah süper bir kar açıkladı 140 milyondan fazla helal olsun ilk 9 ayda yaptığı karın iki katını sadece son çeyrekte yapmış ,buna sadece şapka çıkarılır ,çalışanlarına ve çalıştıranlarına sonsuz teşekkürler yarın tam gaz yola devam eder diye umuyorum

8.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Hay maşallah süper bir kar açıkladı 140 milyondan fazla helal olsun ilk 9 ayda yaptığı karın iki katını sadece son çeyrekte yapmış ,buna sadece şapka çıkarılır ,çalışanlarına ve çalıştıranlarına sonsuz teşekkürler yarın tam gaz yola devam eder diye umuyorum
    Satışlar düşmüş sanki

Sayfa 111/148 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •