Sayfa 123/148 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 977 - 984 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

Boksit üretiminden hala haber yok yi leri aradım izinde dediler alüminyum 2011 zirvesine çok yaklaştı..

Bir dost

2.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Boksit üretiminden hala haber yok yi leri aradım izinde dediler alüminyum 2011 zirvesine çok yaklaştı..

Bir dost
    Bana da izinde dediler, demek ki doğru bilgi veriyorlar

Alüminyum rekora doymuyor standart boksit ne alemde acaba..

Bir dost

Verus standart boksit üretime geçmiş

Bir dost

5.  Alıntı Originally Posted by Yatır'ın tavsiyesi Yazıyı Oku
    Verusa piyasa değeri ile bu bilançolardaki değerlerin kopuk olduğunu ve bu durumun adil olduğunu düşünüyorum. O nedenle kâr %100 artmış azalmış vs bana pek bir anlam ifade etmiyor. Maden sahaları mera olarak kalacaksa bu fiyatlar çok çok yüksek kalır. Ancak madenlerin işletilmeye başlanması ve vertu desteğiyle yıllar yıllar içinde bu fiyatları hak edecek bilançoların geleceğini düşünüyorum. Rezerv veya yatırım haberleri ile on yılların aniden bugüne gelmesi veya hissenin bir şekilde kelepir fiyata düşmesi durumlarına karşı takipteyim. Sorunuzla alakasız oldu ama özetle bilançoya göre değil fiyata ve haberlere göre yatırım/trade ediyorum.
    Kişisel görüşlerimdir. İşlem veya yatırım tavsiyesi değildir.
    kaç lira seviyesi kelepirdir bu hisse için tşkler

Ben pamel den korkmasam burası ucuz derim standart boksit yüzünden pamel çok pahalı bence orda çok pay var

Bir dost

7. Battı mı bu holding? Maslaktan geçen olursa bir uğrayabilir mi?

8.  Alıntı Originally Posted by anlsmsk Yazıyı Oku
    kaç lira seviyesi kelepirdir bu hisse için tşkler
    Fikrimi sorduğunuz için teşekkür ederim. Fakat benim bir değer söylemem hiç doğru olmaz.
    Diğer holdinglerin rasyoları desem, döviz bazlı dipleri, 2€ civarındaki pandemi dibini mesela hatırlatsam üzülen, yanılan, kızan olur. Kızılacak fiyatlar kelepir olabilir.
    Dünyanın ve ülkemizin durumu da gidişatı da malum. Enerji, tedarik vs zorluklar altında entegre aluminyum tesisi yatırımı gelir mi, gelse kârlı olur mu bilemiyorum. Boksit kaça mal oluyor, kaça nakil ediliyor, kaça satılıyor bilmiyorum. Verusa altın rezervi ne kadardır onu da bilmiyorum. Bilsem şu fiyat hissenin ederidir derdim. Galiba kimse ederini bilmiyor o yüzden herkes rahat 🙂

Sayfa 123/148 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •