Sayfa 132/148 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

1. Bu hareket maden ihalesidir ya da iyi bir haberdir İnşaallah .Tabiiki tavan kaparsa .

2.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Bu hareket maden ihalesidir ya da iyi bir haberdir İnşaallah .Tabiiki tavan kaparsa .
    Tavan kapamadı ama sizce zamanı gelmedimi bu sene bakan varank açıklamasına göre boksit tarafında bir şeyler olacak gibi birde buldukları altın madeninin değerlemesi gelebilir bence geç bile kaldılar işaretler o yönde

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Madencilik faaliyetleri ile ilgili güzel kaplar gelir artık umarım. Anlamlı bir temettü ve bedelsiz de bekliyorum ben bu sene. Karlılık arttıkça temettü verimliliğini arttıracağını tahmin ediyorum bu yıldan itibaren, zaten çok düşük bir halka açıklık oranı var ve hisselerin çoğunu topladılar, ytd...

4.  Alıntı Originally Posted by melihkapar Yazıyı Oku
    Tavan kapamadı ama sizce zamanı gelmedimi bu sene bakan varank açıklamasına göre boksit tarafında bir şeyler olacak gibi birde buldukları altın madeninin değerlemesi gelebilir bence geç bile kaldılar işaretler o yönde

Verus bugün hareket yapınca hatta bir ara tavan olunca epey heyecanlandırdı, acaba dedim bir habermi var.Fakat ilk 62,5 direncini geçemeyince anladım.
    Bu Elazığ maden ihalesi var galiba 13 mayısta koza grubuna yakıştırılıyor ya da beklentisi. Bende verusa bağladım.Bir bilgim olamaz bu konuda sadece beklenti. Koza madenin tavan kapaması da sanırım o konuyla ilgili.
    Haklısınız zamanı geldi ya da az bir zaman kaldı. ama yinede hissenin hareketlenmesi ümit vericidir.Verusla ilgili güzel haberler her an gelebilir.Tabiiki bir an önce gelmesi dileğimizdir.

5.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Verus bugün hareket yapınca hatta bir ara tavan olunca epey heyecanlandırdı, acaba dedim bir habermi var.Fakat ilk 62,5 direncini geçemeyince anladım.
    Bu Elazığ maden ihalesi var galiba 13 mayısta koza grubuna yakıştırılıyor ya da beklentisi. Bende verusa bağladım.Bir bilgim olamaz bu konuda sadece beklenti. Koza madenin tavan kapaması da sanırım o konuyla ilgili.
    Haklısınız zamanı geldi ya da az bir zaman kaldı. ama yinede hissenin hareketlenmesi ümit vericidir.Verusla ilgili güzel haberler her an gelebilir.Tabiiki bir an önce gelmesi dileğimizdir.
    Yani 2 senedir elimde muazzam yatırımları var

6. Uzun süredir elimde akyatırım'da olan vatandaş bayram değil seyran değil 3 ay da neden 3 milyon lot aldın demezler mi?

7.  Alıntı Originally Posted by Saglamci Yazıyı Oku
    Uzun süredir elimde akyatırım'da olan vatandaş bayram değil seyran değil 3 ay da neden 3 milyon lot aldın demezler mi?
    En büyük olay investe durduk yere 20 milyon lot aldı ak yatırım daki eski kankileri sonucta investen sonra sağda soldaki malları ak yatırım da birleştidiler sadece gözle görünen tahtalara 800 milyon tl para bağladılar en büyü temennnim kimse yürümeyecek tahtalara o kadar para bağlamaz

8. Selamlar herkese,

Verus’un günlük akdsini bu forumu takip eden biri üşenmeden paylaşabilirse eğer akd özellikle bu şirket hakkında bize ve forumu takip edenlere çok yararı olucaktır.

Sayfa 132/148 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •