Sayfa 147/148 İlkİlk ... 4797137145146147148 SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

1.  Alıntı Originally Posted by marsares Yazıyı Oku
    200 E gelince sebebi açıklayan çok olur burada. 300 e gelince de 500 e niye gideceğini/ ''gitmesi gerektiğini'' Madenleri de söyleyen çok olur, çıkan madenlerin kaç para edeceğini de!!!...
    bir yılı geçti buradayım ne bir maden v.s kap'ı nede bir iş ilişkisi haberi geldi. Sadece pay alım haberi geliyor. Patron asıl şirketini 50 liradan 400 e götürdü. Bizler halen belki bir kap atar diye bekliyoruz. Kendi lotları ile top çeviriyorlar
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

2. Benim gibi bir kaç kişinin bu konuyu düşünmesi iyi bende 2 senedir buradayım.Şimdi Benim asıl merak ettiğim 3.8 milyon ak yatırımda malı var patronun arti 2.3 milyon geri alımda topladı arti 1 milyon investco holding topladı arti teb yatırım ve citi var birde 2 milyon garana takastan mal gitti metro üzerinden toplamda 10 milyonun üzerinde mal toplandı bu enflasyonda paralar pul oldu çok çok büyük bir haber olmadığı müddetçe bu kadar malı niye almaya uğraşsınlqr tahtada 14 .5 milyon mal vara dolaşımda piyasa değeri 16 milyar ellerinde 45 adet maden sahası var bunların 20 tanesi altın tokatta zaten bulunan bir rezervde var sıkı takipçiler bilir 2 sene önce maden sahalarındaki rezerv lerı öğrenmek için bir firmayla anlaştılar tüm bunların ışığında tahtad aistedikleri kadar oyun oynasınlar bakalım azdan az ćöktan ćok gider oraya bağladıklqrı paranın şu andaki faiz geliri milyarın üzerinde Benim düşüncem bu adamların salak olmadıkları onun için beklemeye devam diyorum

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by melihkapar Yazıyı Oku
    Benim gibi bir kaç kişinin bu konuyu düşünmesi iyi bende 2 senedir buradayım.Şimdi Benim asıl merak ettiğim 3.8 milyon ak yatırımda malı var patronun arti 2.3 milyon geri alımda topladı arti 1 milyon investco holding topladı arti teb yatırım ve citi var birde 2 milyon garana takastan mal gitti metro üzerinden toplamda 10 milyonun üzerinde mal toplandı bu enflasyonda paralar pul oldu çok çok büyük bir haber olmadığı müddetçe bu kadar malı niye almaya uğraşsınlqr tahtada 14 .5 milyon mal vara dolaşımda piyasa değeri 16 milyar ellerinde 45 adet maden sahası var bunların 20 tanesi altın tokatta zaten bulunan bir rezervde var sıkı takipçiler bilir 2 sene önce maden sahalarındaki rezerv lerı öğrenmek için bir firmayla anlaştılar tüm bunların ışığında tahtad aistedikleri kadar oyun oynasınlar bakalım azdan az ćöktan ćok gider oraya bağladıklqrı paranın şu andaki faiz geliri milyarın üzerinde Benim düşüncem bu adamların salak olmadıkları onun için beklemeye devam diyorum

Galata maden ile ilgili son haberler 2021 yılında 2 seneyi geçti uykuda konu, bu süreçte enflasyonun bu denli artması hepimizi yıprattı. Sattık ,geri aldık maliyet yükselttik ama karşımızdaki taraf çok sabırlı önce inves sonra acsel. İnşallah az da olsa mal tutabilirim yoksa sabır kalmadı.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

4. Ya zaten bana borsada sabrı öğreten şirkettir kendisi
     Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Galata maden ile ilgili son haberler 2021 yılında 2 seneyi geçti uykuda konu, bu süreçte enflasyonun bu denli artması hepimizi yıprattı. Sattık ,geri aldık maliyet yükselttik ama karşımızdaki taraf çok sabırlı önce inves sonra acsel. İnşallah az da olsa mal tutabilirim yoksa sabır kalmadı.

Biraz daha sabır gerekecek gibi.
    Zirvesinden 100 TL den fazla geri geldi.
    Bir haberde, adı gözaltına alınan bir kişiyle geçince, bugün hızla taban oldu.
    Teknik vs. çok bozuldu.

6. Şirketin "gözaltına alınan şahıs ile bir alakamız yoktur" benzeri bir resmi açıklama yapmaması bu durumdan istifade ederek daha çok hisse toplama niyetinde olduğunu gösteriyor maalesef. SPK da bu durumu izliyor sadece ne yazık ki...

7. Geç de olsa gelen açıklama iyi oldu, iştirakler toparlamaya başladı.

8. Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 27.12.2023 (bugün) tarihli toplantısında;

-Sermaye Piyasası Kurulu'nun 14.02.2023 tarih ve 9/177 sayılı ilke kararı esas alınarak, şirket paylarının geri alımına ilişkin mevcut programın süresinin 31.12.2023'den 31.12.2024 tarihine kadar uzatılmasına,

-Geri alınan paylar için ayrılan 315.000.000 TL tutarındaki fonun 315.000.000 TL daha artırılarak 630.000.000 TL'ye yükseltilmesine,

-Geri alıma konu edilebilecek azami pay sayısı olan 3.500.000 adetin ise 4.500.000 adet olarak yeniden belirlenmesine,

-Revize edilen geri alım programı ile bu kapsamda yapılan işlemlerin yapılacak ilk genel kurul toplantısının gündemine alınarak genel kurulda pay sahiplerinin bilgisine sunulmasına,

karar verilmiştir.

Sayfa 147/148 İlkİlk ... 4797137145146147148 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •