Sayfa 40/148 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 313 - 320 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

1. gerçi bir gerçek var... ağlayanın malı gülene yar olmuyor.... bakıyorum büyük spekülatörlere...ya memlekti terk emişler kaçaklar ecnebi memleketlerde sığıntı gibi yaşıyorlar.....yada kaza geçirmişler sakat kalmışlar.....allahın da var bir adaleti elbet..

Bu vertu neden hisselerin arasında yok nedenini bilen var mı?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Son düzenleme : esramarka; 16-11-2018 saat: 11:29.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3. çünkü yatırım yapılacak kağıt değil...kumarhane peçetesi 33 ten 13 e gelmiş daha ne olsun

4. Dönüş basladımı

5. Başladı. Hedef 19 tl.

6.  Alıntı Originally Posted by GALİP Yazıyı Oku
    bu kağıda girmek isteyen varsa bir cemas iki sekur .... bu iki hisseye baksın..... bu kağıtta artık dip dediğiniz yerde kağıdı kucağınıza verirler küçük yatırımcılar.......iki gündür izliyorum....bütün gün 13,50 - 13,60 arası işlem oluyor .... seansın kapanmasına 30 saniye varken 14 seviyesine geliyor.....küçük yatırımcıya gel canım gel yavrum diyorlar.....kişisel kanaatim 1 ay içinde kağıt 9 tl
    Galip görevini yaptın kuçuk yatırımcıdan patronların almak istediklerine değnekçilik yaptın emekli oldun, 13.5 dan sattırdığın insanlar şimdi 15.7 ye bakıp bakıp 7 sülalene lanet okuyordur.

7. Bana dua edecekler bakin sekur 19 dan 2.75 lerde yarin durma al kardes ucuyor iste kazanirsin dondu kagit

8. Sermaye 70 milyon piyasa degeri 2milyar tl bu kagittan daha ne bekliyorsun sen boyle yapmasalar kucuk yatirimci atlarmi sence

Sayfa 40/148 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •