Sayfa 64/148 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 505 - 512 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

Türkiye'deki en yüksek tenörlü altına madeni Bilecik Söğüt'te, ortalama 9,5 gram/ton seviyesinde. Ondan sonra bu maden geliyor ama sondajda durum değişebilir.Birçok altın maden şirketi 1 gram/ton olan yerleri bile işletiyor. Buradaki hikaye çok büyük olabilir, ama beklendiği kadar da olmayabilir. Ne kadar numune alındığını bilmiyoruz ama kap'ta açıklandığında göre umut verici birşeyler olabilir. Gerçi herşey patronun dürüstlüğüne bağlı.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. 29,50 den vedalaştım hisseden.. Yolu açık olsun...

3.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Türkiye'deki en yüksek tenörlü altına madeni Bilecik Söğüt'te, ortalama 9,5 gram/ton seviyesinde. Ondan sonra bu maden geliyor ama sondajda durum değişebilir.Birçok altın maden şirketi 1 gram/ton olan yerleri bile işletiyor. Buradaki hikaye çok büyük olabilir, ama beklendiği kadar da olmayabilir. Ne kadar numune alındığını bilmiyoruz ama kap'ta açıklandığında göre umut verici birşeyler olabilir. Gerçi herşey patronun dürüstlüğüne bağlı.

ciddi potansiyel olduğunu düşünüyorum...bakır madeni ruhsatlı alanda bulunmuş...Altın bakır gümüş zaten genellikler birlikte bulunuyor...tabi tenör oranları çok farklı olabilir...

bakır potansiyelini ölçmek için aldıkları numunelerde altınla karşılaştılar sanırım...onlar da beklemiyordu bence...
    altın olmaz bakır olur bakır olmaz boksit olur...işletme değeri olan demir de olsa paradır neticede...

ama bahsettikleri gibi tenör oranı 4-12 arasında çıkarsa ort. 8 gr desek...3-5 m ons rezerv tespit ederlerse
    her hissemiz bir çeyrek olur...
    olur inş.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

4. uzun yıllar hisse nette yorumlar yaptım ve sonra ara verdim.tekrar aranızdayım arkadaşlar.hisse başlıbaşına değer yaratan bir holding zaten.malumunuz olduğu üzere verusa holdinge ait teknoloji şirketleri ve yenilenebilir enerji iştirakleri oldukça verimli bir dönem yaşıyor.hükümetin bu konuya ayrı bir önem ve destek verdiği de biliniyor.son gönderdiği kap bildirisinde 10 milyon tl yani eski parayla 10 trilyon sermayeli ''GALATA MADEN İŞLETMELERİ'' isimli bir altın madeni arama şirketi kurma kararı aldı ve 10 temmuz itibariyle bu şirketin de kurulma aşaması ttamamlanmış olacak.ben de bazı arkadaşlar gibi çok ciddi anlamda bir ticari anlamı olan altın madeni olduğu inancındayım.çünkü öyle olmasaydı 10 trilyonluk bir şirketi daha fizibilite çalışmaları tamamlanmadan kurmaya kalkışmazlardı.yani kimse parasını sokağa atmaz.halihazırda boraks ve bakır işletme mühendislerine sahip olan şirket bu bahsi gecen alanda ciddi bir potansiyel görmüş olmalılar ki altın aramaya başlamak için ciddi adımları atmaya başladılar...yakında peşpeşe güzel haberler düşmeye başladığında inşallah kozal örneği gibi güzel hedeflere ulaşır...

5.  Alıntı Originally Posted by ALPAY3565 Yazıyı Oku
    uzun yıllar hisse nette yorumlar yaptım ve sonra ara verdim.tekrar aranızdayım arkadaşlar.hisse başlıbaşına değer yaratan bir holding zaten.malumunuz olduğu üzere verusa holdinge ait teknoloji şirketleri ve yenilenebilir enerji iştirakleri oldukça verimli bir dönem yaşıyor.hükümetin bu konuya ayrı bir önem ve destek verdiği de biliniyor.son gönderdiği kap bildirisinde 10 milyon tl yani eski parayla 10 trilyon sermayeli ''GALATA MADEN İŞLETMELERİ'' isimli bir altın madeni arama şirketi kurma kararı aldı ve 10 temmuz itibariyle bu şirketin de kurulma aşaması ttamamlanmış olacak.ben de bazı arkadaşlar gibi çok ciddi anlamda bir ticari anlamı olan altın madeni olduğu inancındayım.çünkü öyle olmasaydı 10 trilyonluk bir şirketi daha fizibilite çalışmaları tamamlanmadan kurmaya kalkışmazlardı.yani kimse parasını sokağa atmaz.halihazırda boraks ve bakır işletme mühendislerine sahip olan şirket bu bahsi gecen alanda ciddi bir potansiyel görmüş olmalılar ki altın aramaya başlamak için ciddi adımları atmaya başladılar...yakında peşpeşe güzel haberler düşmeye başladığında inşallah kozal örneği gibi güzel hedeflere ulaşır...
    Çok mu zor şirket kurmak
    1 masa 2 sandalye..
    1 de tlf
    Yıllarca insanlar dolandırılmadı mı şirket var ayaklarıyla..
    10 trilyon olayı da
    Sağ cepten sol cebe olamaz mı..
    Haaa kasa da durmuş
    Haaa sözde şirket kasadında..
    Yıllarca ne yaptı
    Övdüğün şirket hangi ky ya kazandırdı yıllardır sömürdüüüü
    Kannn kusalarr inşAllahh..

6. Sizin gibilerden her ortamda var.onun için çok ciddiye alıp da cevap bile vermeye değmez...
     Alıntı Originally Posted by Dgate Yazıyı Oku
    Çok mu zor şirket kurmak
    1 masa 2 sandalye..
    1 de tlf
    Yıllarca insanlar dolandırılmadı mı şirket var ayaklarıyla..
    10 trilyon olayı da
    Sağ cepten sol cebe olamaz mı..
    Haaa kasa da durmuş
    Haaa sözde şirket kasadında..
    Yıllarca ne yaptı
    Övdüğün şirket hangi ky ya kazandırdı yıllardır sömürdüüüü
    Kannn kusalarr inşAllahh..

7.  Alıntı Originally Posted by ALPAY3565 Yazıyı Oku
    uzun yıllar hisse nette yorumlar yaptım ve sonra ara verdim.tekrar aranızdayım arkadaşlar.hisse başlıbaşına değer yaratan bir holding zaten.malumunuz olduğu üzere verusa holdinge ait teknoloji şirketleri ve yenilenebilir enerji iştirakleri oldukça verimli bir dönem yaşıyor.hükümetin bu konuya ayrı bir önem ve destek verdiği de biliniyor.son gönderdiği kap bildirisinde 10 milyon tl yani eski parayla 10 trilyon sermayeli ''GALATA MADEN İŞLETMELERİ'' isimli bir altın madeni arama şirketi kurma kararı aldı ve 10 temmuz itibariyle bu şirketin de kurulma aşaması ttamamlanmış olacak.ben de bazı arkadaşlar gibi çok ciddi anlamda bir ticari anlamı olan altın madeni olduğu inancındayım.çünkü öyle olmasaydı 10 trilyonluk bir şirketi daha fizibilite çalışmaları tamamlanmadan kurmaya kalkışmazlardı.yani kimse parasını sokağa atmaz.halihazırda boraks ve bakır işletme mühendislerine sahip olan şirket bu bahsi gecen alanda ciddi bir potansiyel görmüş olmalılar ki altın aramaya başlamak için ciddi adımları atmaya başladılar...yakında peşpeşe güzel haberler düşmeye başladığında inşallah kozal örneği gibi güzel hedeflere ulaşır...
    Pazarlama faaliyetleri başlamış..
    Dün eksi 5
    Bugün an itibariyle eksi 5..... 26.34 tl

8.  Alıntı Originally Posted by Dgate Yazıyı Oku
    Pazarlama faaliyetleri başlamış..
    Dün eksi 5
    Bugün an itibariyle eksi 5..... 26.34 tl
    Sözde Altını bulmasa halini düşünmek bile istemiyorum..
    Güyaa altın buldu ayağıyla geçirmecee..
    Altın bulmuş haliii böyleyse

Sayfa 64/148 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •