Sayfa 67/148 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 529 - 536 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

1. Allah'a şükür böyle kötü bir endeks se rağmen iyi toparlandı yeşil kapattı.

2. Nasıl ki , Doğalgaz ile ilgili müjdeli haber ler aldık ben aynı müjdeli güzel haberleri Madencilik alanında da önümüzdeki yıllar içinde gelmesini bekliyorum.

Kişisel düşüncelerim benden başka kimseyi bağlamaz.

3. https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

4. yavaş yavaş gidiyor bakalım...
    maden sahası ihalelerini bir bir alıyor..
    galata madenciliğin de maden sahası ihalelerinden pay alması güzel oldu..
    neticede galata altın işi yapacak..
    bu alınan madenler potansiyel altın gümüş madenidir...
    inş. işletme değeri olan rezerv tespitleri de yapılır.
    hem ülkemize hem de yatırımcılarına kazandırır...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

Keko yakında buraya damlar.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. Keko kardeş Alcatel de , buraya davet edeyim dedim sonradan vazgeçtim ne olur ne olmaz diye bakalım kendisi birgün kapıyı çalacakmı?

7. Benim tahminim Önümüzdeki yıl en geç bunlar Galata Altın işletme sinide halka arz ederler . Süper olur Biste çok yakışır.

Kişisel düşüncelerim kimseyi bağlamaz .

Biliyorum orda olduğunu, kendi ayağıyla buraya gelecek. Yine bir kaç gün pohpohlar, sonra tam yükselişte satar.
     Alıntı Originally Posted by executive Yazıyı Oku
    Keko kardeş Alcatel de , buraya davet edeyim dedim sonradan vazgeçtim ne olur ne olmaz diye bakalım kendisi birgün kapıyı çalacakmı?
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 67/148 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •