Sayfa 70/148 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 553 - 560 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

1. Satışlar karşılanıyor
     Alıntı Originally Posted by futureman Yazıyı Oku
    Enda nın iptal edilmesi olumlu yönde yansır. Büyük temettü geliri elde edecek. Sorun yok. Satışlar endeksle alakalı. Tüm satışlar da karışlamıyor. Sorun yok. Saat 17.00 den sonra alım ağırlıklı geçeceğini öngörüyorum. Öyle istiyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir

2. Adamlar bütün maden sahalarını topluyor, boşuna değildir herhalde
    Yazdıklarım sadece şahsi düşüncelerimdir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bunlardan yola çıkarak alım-satım yapan zarara uğrayabilir.

3. CEO çok önemli biri, CEO'ya dikkat
    Yazdıklarım sadece şahsi düşüncelerimdir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bunlardan yola çıkarak alım-satım yapan zarara uğrayabilir.

4. Maliye bakanının yakında müjdesini vereceğini söylediği maden işi ile bu maden sahalarının bir ilişkisi olabilir mi? Sadece bir zihin jimnastiği

5. birileri mal mı topluyor?

6. Ceo ya dikkat ediyoruz kardeşim, bürokratik hiçbir engele takılmadan otobandan hedefine gider boş yere koltuk almadık . Futureman kardeşim EGGÜB dede ağbinmi var yoksa orada Future burdada Futureman, misin ! Selamlar.

7. Sayın executive ilgili kişiyi tanımıyorum. Yakın isim benzerliği sadece.
     Alıntı Originally Posted by executive Yazıyı Oku
    Ceo ya dikkat ediyoruz kardeşim, bürokratik hiçbir engele takılmadan otobandan hedefine gider boş yere koltuk almadık . Futureman kardeşim EGGÜB dede ağbinmi var yoksa orada Future burdada Futureman, misin ! Selamlar.

8. Okey, arkadaşlar farkındamısınız daha bir çok yatırımcı uyanamadı topikde ki sayfa sayısı daha yetmiş. İnşallah hem hisse fiyatı işlemlerinde Hacimde hemde topikde ki sayfa sayısı miktarında çok büyük rakamlara ulaşırız.

Sayfa 70/148 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •