Sayfa 9/148 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 65 - 72 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

1. Abi haber güncelleme değil düzeltme değil ertelenmiş değil diyor bildirimde
    Sondaj ve yol açma izni diyor
    Sen şu MTA ya ton başına yüzde 1 gibi çıkan hammadde den pay verme karşılığı işletme ruhsatı ile karıştırıyor olabilir misin

Sabah anlaşılır.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

3.  Alıntı Originally Posted by High_definition Yazıyı Oku
    Abi haber güncelleme değil düzeltme değil ertelenmiş değil diyor bildirimde
    Sondaj ve yol açma izni diyor
    Sen şu MTA ya ton başına yüzde 1 gibi çıkan hammadde den pay verme karşılığı işletme ruhsatı ile karıştırıyor olabilir misin
    İzin alındı ve bu bir yeni haber

Yatırım tavsiyesi değildir!

4. Birkaç haftadır şirket kendi hissesini alıyordu. Şirket hissesinin satıcısının çok alıcısının az olmasından dolayı destek alımları yapmıştı. Bu haberle birlikte muhtemelen hareketlecek hisse için alınan bu hisselerin satışını yapabilirler dikkat.

ZTE Blade V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Asıl soru bence nacizane pekte borsa bilgisi olmayan biri olarak
    Bir senedir mecburen yatırımcısı olduğum ve bırak kazanmayı zararına beklediğim bu arkadaş
    Geçen aylarda 5 milyon lotu satılabilir statüye çevirdi bu lotlari meksa ata oyak arasında paylastirdi niye?
    Tamam bilmediğim bir iş ilişkisi yada finansal işleyiş var aralarında aklım kesmez peki bu üç yatırım yada aracı kurum varken metro niye tahtaya geldi ve şirket alımlarıni metrodan yapıyor yani benim gibi sıradan birinin bile dikkatini çekecek şekilde yapıyor buna mantıklı bir cevap bulabilirsek asıl o zaman bir adım önde olabiliriz
    nereden biliyorsun diyeceksiniz metronun şirket adına aldığını bakın o gün metro ne almışsa ertesi sabah şirket kapa aynı miktar alim bildiriyor tesadüf olabilirmi
    Ben bu işten hiç anlamam sadece mantık yürütmek için yazdım

6.  Alıntı Originally Posted by High_definition Yazıyı Oku
    Asıl soru bence nacizane pekte borsa bilgisi olmayan biri olarak
    Bir senedir mecburen yatırımcısı olduğum ve bırak kazanmayı zararına beklediğim bu arkadaş
    Geçen aylarda 5 milyon lotu satılabilir statüye çevirdi bu lotlari meksa ata oyak arasında paylastirdi niye?
    Tamam bilmediğim bir iş ilişkisi yada finansal işleyiş var aralarında aklım kesmez peki bu üç yatırım yada aracı kurum varken metro niye tahtaya geldi ve şirket alımlarıni metrodan yapıyor yani benim gibi sıradan birinin bile dikkatini çekecek şekilde yapıyor buna mantıklı bir cevap bulabilirsek asıl o zaman bir adım önde olabiliriz
    nereden biliyorsun diyeceksiniz metronun şirket adına aldığını bakın o gün metro ne almışsa ertesi sabah şirket kapa aynı miktar alim bildiriyor tesadüf olabilirmi
    Ben bu işten hiç anlamam sadece mantık yürütmek için yazdım
    Satacak hissesi var ise ve bunlarıda metro aracılığı ile satmayı düşünüyor ise o zaman 20 ye doğru çekecek fiyatı. Siz düşerken hisse alan gördünüz mü?))

7.  Alıntı Originally Posted by dobrowski Yazıyı Oku
    Birkaç haftadır şirket kendi hissesini alıyordu. Şirket hissesinin satıcısının çok alıcısının az olmasından dolayı destek alımları yapmıştı. Bu haberle birlikte muhtemelen hareketlecek hisse için alınan bu hisselerin satışını yapabilirler dikkat.

Bu fiyatlardan alan olmaz. Anca bu haber ve gelecek diğer haberler ile fiyatı çekecek şöyle 20 lere ki millet bak bu firmanın bir hikayesi bir geleceği var desin

8.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Satacak hissesi var ise ve bunlarıda metro aracılığı ile satmayı düşünüyor ise o zaman 20 ye doğru çekecek fiyatı. Siz düşerken hisse alan gördünüz mü?))

Hisse almanın birçok stratejisi var. Bunlardan en mantıklısı düşen yeni fiyatı ucuzlamış hisseyi almaktır. Basit anlamda herkes alıyorken sat, herkes satıyorken al. Tabi hesabı kitabı elden bırakmadan.. birde belki hisse fiyatı 20 TL olabilir. Para sahipleri isterse 30 da yapabilir. Ama neden 20tl olacak. Bir beklenti varmı bunun için. Mantıklı da olmamız lazım. Bol kazançlar. Ytd..

Sayfa 9/148 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •