Special Days Image
Sayfa 17/148 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 129 - 136 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku

200 günlük altı stoploss onu kaçıran için 50 günlük bakın 50 günlük nereden geçiyor ya da neye değiyor ytd

Sent from my SM-J200F using Android mobile app
    Bakalim. Yarın ne yapacak

3. BoksitHaberiGeldiYarinUcarmıyızAcaba.??ytd

4.  Alıntı Originally Posted by maydonoz Yazıyı Oku
    Bu hissede açık açık manipülasyon var, spk ya şikayet etsen ne cıkar koca bir hiç,
    Resmen insider trading olayı.Arada kalan vatandaş ne yapsın...Gündüz tavan olsun akşam da KAP da haber yolla.Borsagündemden Pala da hisseyi allayıp pullayan haberi yollasın ne güzel çarkı kurmuşlar.Şimdi bundan sonra yolunacak kazlar aranacaktır,Allah herkezin yardımcısı olsun...

5. Metro 5 milyon tl 'lik mal almış. Hisse tavan olmuş akşamına haber gelmiş. içerde olanlar için güzel gelişmeler.

Peki içerden bilgi alma şansı olmayan ve bugün satanlar???? Kimi kime şikayet edeceksin.

Enerji sektörü ve madencilik alanında dev yatırımlara, kritik satın almalara imza atan Verusa Holding’den önemli bir haber.
    Halka arz olduğu 2013’ten bu yana yatırımcılarını temettüsüz bırakmayan şirket, büyüme ve ilerleme stratejisinde çıtayı hep yüksek tuttuğunu yeni bir atakla yine gösterdi.
    ADANA TUFANBEYLİ’DEN ÖNEMLİ HABER
    Geçtiğimiz yıl içinde büyük ortak konumunda olduğu Enda Enerji’nin 120 milyon euroluk 5 RES yatırımı tamamlayıp ticari işletmeye alan, ardından Ege Bölgesi'nin Çukurova Elektriği olarak bilinen Enda’daki payını % 37’ye çıkartan Verusa Holding, bu akşam Adana Tufanbeyli’deki maden sahasına yönelik önemli bir gelişmeyi kamuoyu ile paylaştı.
    TÜM RESMİ İZİNLER ALINDI
    Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın en yakınındaki isimlerden, ekonomi danışmanı Holding CEO’su Ömer Özbay’ın liderliğinde alanında güçlü adımlarla yürümeye devam eden Verusa Holding’den KAP’a gönderilen açıklamada, tüm resmi izinlerin alındığı, hazırlıkların tamamlandığı, %100 bağlı ortaklığı Standart Enerji Üretim’in sahip olduğu Adana Tufanbeyli Boksit madeni sahasında sondaj çalışmalarına başlanacağı duyuruldu.
    SONDAJ YARIN BAŞLIYOR
    Açıklamada, “Şirketimizin %100 oranında bağlı ortaklığı Standard Enerji Üretim A.Ş.'nin sahip olduğu maden ruhsatlarından Adana Tufanbeyli Boksit madeni sahasında sondaj çalışmalarına başlanmasına ilişkin gerekli tüm resmi izin ve yasal prosedürler bugün itibariyle tamamlanmış olup, sondaj çalışmalarına yarın itibariyle başlanacaktır†denildi.
    KÂR 4 MİSLİ, ÖZKAYNAKLAR İKİ MİSLİ ARTTI
    Verusa, 2015 yılına ait açıkladığı rekor kârla 2016’nın başlarında uzun bir süre finans ve borsa dünyasında gündem oldu. Kârını bir yılda % 405 oranında artırmayı başaran Holding, ödenmiş sermayesinin iki katından fazla kâr açıklarken, aynı yıl özkaynaklarını da ikiye katlamayı başardı.
    yatırım tavsiyesi olarak almayınız. sadece beni baglar.

6. bu adamlar daha önceden zaten izin alındığını kap ta yayınlamışlardı. sondaj çalışmaları başlıyacak diyor , o zaman çıt olmadı. şimdi evraklar tamamlandı diyor ve hop hisse yükseliyor. alavere dalavere, olan ky giriyor. gecen süre de devamlı bas asagı anlaştığın fiata getir. sonra bas yukarı. resmen oyun oynuyorlar bunların yatırım ile alakası bile yok. yazık bizlere. yarın yükselt ondan sonra bas aşağı yine.
    ytd.

7. Ben bu adrese aşağıdaki insider trading ve manüplasyon şikayetini yaptım bilginize.Küçük yatırımcıların kanını emmeleri ve herşeyi önceden haber alarak esas karı sağlamaları ağrıma gidiyor ve anında yazıyı yolladım,yeter artık bu kan emicilerden çektiğimiz,lütfen sizde yollayınız.
    http://www.borsaistanbul.com/kurumsa...iletisim-formu
    İyi günler; bugün Verusa Holding hisse senedinde bugün 08/06/2017 perşembe tarihinde öğleden itibaren bir yukarı hareket başladı ve seans kapanana kadar tavan oldu.Şirket akşam açıklamasında bir maden işinden bahseden KAP açıklaması yaptı.Ayrıca aynı gün seans kapandıktan sonra borsagundem.com adlı internet sitesinde VERUSA HOLDİNG le ilgili allayıp pullayan yazılar yazıldı.Bugünkü seansta neredeyse tek alıcı metro yatırım 250.000 lot hisse senedini aldı.Bugünkü yapılan bu işlemler ve sonrasındaki açıklamalar bana göre resmen insider trading ve manüplasyondur,lütfen bu senetle ilgili durumu ve borsagundem haber sitesinin tavan olduktan sonra yolladığı allayıp pullama yazısını inceleyiniz,kolay gelsin iyi günler.Aynı yazıyı BİMER e de yolluyorum bilginize.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.borsagundemınde ilgili web adresi aşağıdadır.
    http://www.borsagundem.com/haber/ver...-yarin/1201961
    Son düzenleme : sensor; 08-06-2017 saat: 23:34.

8. Bu gün neden tavan olmuyor
    ('' AVCININ TUZAĞA ATTIĞI YEM ONUN CÖMERTLİĞİNİ GÖSTERMEZ..'')

Sayfa 17/148 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •