Sayfa 13/148 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 97 - 104 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

1. Evet abi bu geçen Haziran'da bölündü % 250 idi sanırım bedelsiz verdi 55.10 dan böldü bölmeden evvelde 66 liralari görmüş evet

2.  Alıntı Originally Posted by High_definition Yazıyı Oku
    Evet abi bu geçen Haziran'da bölündü % 250 idi sanırım bedelsiz verdi 55.10 dan böldü bölmeden evvelde 66 liralari görmüş evet
    onu bılmıyodum valla kardeşım ilginç ama bu gunku hareketı guzeldı ınş devamı gelır bızde paramızı kurtarırız

3. İnsallah abi valla cidden yazdıklarımızı okuyorlarmi yok ya okuyupta insafa gelicek sanmıyorum ama takip ettiklerini düşünüyorum

4. Arkadaşlar geçen yıl üç aylık zararı 11.791.753 TL iken şimdi 410.261 TL ye düşmüş zararı. Yani aslında olumlu bir haber bu. Neden böyle düştü bu hisse. Yada düşüyor anlamak mümkün değil.

ZTE Blade V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by High_definition Yazıyı Oku
    İnsallah abi valla cidden yazdıklarımızı okuyorlarmi yok ya okuyupta insafa gelicek sanmıyorum ama takip ettiklerini düşünüyorum
    ortaklar günün özeti nedir?

Yatırım tavsiyesi değildir!

6. Günün özetini bilmemde su metro bi kaç gündür alımı kesti hedefi 566 bin mis sanki
    akbankin 560 bin lotu metroya geçti birazda üzerine ekleyip akbanktan metroya geçti izlenimi vermemek için sanirim
    12.28 gösterdi bugün patron ama metro tek lot almamış görünüyor yada aldı ama şu T-2 muhabbetinden görünmüyor belkide
    Bakalım napicak patron parada onda keyifte ama iyi sirkeledi bugün aha ekimdeki gibi 9,70 leri görecek dedim yakın maliyetim olsaydı satmıştım korkudan

7.  Alıntı Originally Posted by High_definition Yazıyı Oku
    Günün özetini bilmemde su metro bi kaç gündür alımı kesti hedefi 566 bin mis sanki
    akbankin 560 bin lotu metroya geçti birazda üzerine ekleyip akbanktan metroya geçti izlenimi vermemek için sanirim
    12.28 gösterdi bugün patron ama metro tek lot almamış görünüyor yada aldı ama şu T-2 muhabbetinden görünmüyor belkide
    Bakalım napicak patron parada onda keyifte ama iyi sirkeledi bugün aha ekimdeki gibi 9,70 leri görecek dedim yakın maliyetim olsaydı satmıştım korkudan
    Patron 24775 lot almış

Yatırım tavsiyesi değildir!

8. Yahu yönetim kurulu 5 kişi hepsi ekonomist hesap uzmanı nasıl zarar eder bu şirket bide elektrik dağıtımı enerji ana konusu barajda su akdikca para yazar rüzgar esdikce para yazar kazancı nereye harcadiniz nasıl hatalı karar verebilirsiniz onca okul bosami okundu biz napalim o zaman sizin gibi sayılı okullarda okumamış insanlar demekki şirketin ne iş yaptığına yöneticilerin neci olduğuna bakmiycan yatırım yaparken vicdanına bakican oda bı yerde yazmiyoki görelim

Sayfa 13/148 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •