Sayfa 129/148 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

1.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın distortion@

burası borsa vermeyebilir ,tepki vermesi gereken yatırımcı olması lazım ,altının kıymetini sarraf bilir misali sayın Işık ÖKTE yi bende yakından izlerim onun önerdiği tüm kağıtlar hakettiği yerlere geldiğini gördüm zaman içerisinde ,eh bunca olumlu habere tepki verir diye düşünmekte haksızmıyım vermezsede piyasaya uyup elimizdeki altından olacak halimiz yok ,alanada satanada allah hayırlı yolculuklar nasip etsin demekten başka elimizden ne gelir

2. Ahhh daha istediğim kadar hisse toplayamamıştım. boksit işi benim planları boksit etti

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

3. E. DİĞER BAŞVURU SONUÇLARI
    1. Enda Enerji Holding A.Ş.’nin (Şirket) ortak sayısının 500’ü geçmesi nedeniyle Sermaye Piyasası Kanunu (SPKn,
    Kanun) kapsamına alınma talebinin, Şirket’in mevcut ödenmiş sermayesi üzerinden gerekli yasal ücretlerin alınması şartıyla
    olumlu karşılanmasına karar verilmiştir.

SPK az önce duyurdu eh nihayet iyi bir para musluğu açılmış olacak ,burada ortaklığımız var satmamız halinde milyonlar hazır

4. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Kimse yokmu buralarda benmi fazla ümit bağladım acaba bu şirkete şimdi investen 20 milyon alan şahıs bu kargaşada boşu boşuna 400 miyon bağlamamıştir diye düşünüyorum. İnvesi yürütüp ellerindeki lotları satabilmesi için verusa haber pompalayıp invesi değerlendirmesi lazım şirket bilgi bakımından çok ketum geçen sene boksit için gong ćalan yönetim 1sene den fazla olduğu halde daha üretime géçemedi tokattaki madene değerleme firması ile 15 ay oldu anlaşalı haber daha çıkmadı geçen sene söz verdiģi halka arzlar için hiç ćalıßma yapmadı yaptıysada yatırımcısiyla paylaşmadı geri kalan maden lerle ilgili hiç haber vermedi şimdi yatırımcısıni bu kadar suistimal etmesi normal deģil ama inanıyorumki tahtacıda bizlerle beraber zarar etti yatırım tavsiyesi değildir

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sn. Bakan ,bütün alüminyum sektörüne hitap etmiş .Ama verus özelinde bakarsak sanki bize söylüyor gibi de anlayabiliriz. Gelin alüminyum tesislerinizi kurun artık diyor. Sayın yöneticilerimiz bu konuda ne düşünürler acaba .Herhalde şartların biraz daha olgunlaşmasını mı?

7.  Alıntı Originally Posted by melihkapar Yazıyı Oku
    Kimse yokmu buralarda benmi fazla ümit bağladım acaba bu şirkete şimdi investen 20 milyon alan şahıs bu kargaşada boşu boşuna 400 miyon bağlamamıştir diye düşünüyorum. İnvesi yürütüp ellerindeki lotları satabilmesi için verusa haber pompalayıp invesi değerlendirmesi lazım şirket bilgi bakımından çok ketum geçen sene boksit için gong ćalan yönetim 1sene den fazla olduğu halde daha üretime géçemedi tokattaki madene değerleme firması ile 15 ay oldu anlaşalı haber daha çıkmadı geçen sene söz verdiÄ£i halka arzlar için hiç ćalıßma yapmadı yaptıysada yatırımcısiyla paylaşmadı geri kalan maden lerle ilgili hiç haber vermedi şimdi yatırımcısıni bu kadar suistimal etmesi normal deÄ£il ama inanıyorumki tahtacıda bizlerle beraber zarar etti yatırım tavsiyesi değildir

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şirkete ümit bağlayan çok .Şahsen bende çok ümitliyim.Tufanbeyli çalışmaya başladı diye biliyorum ya da çedle beraber başlamışlardır.. Şimdilik bununla idare edelim. Bu bir başlangıç ve bir start alma,arkadan diğerleride gelecektir inşaallah.

Sayfa 129/148 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •