Sayfa 143/148 İlkİlk ... 4393133141142143144145 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

Kağıtta bir sıkıntılı durum, sanki bir kapışma var yada öyle gösterilmeye çalışılıyor...
    108,50 ler etrafında dönüp duruyor-ki bu hoş değil...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Açılır açılmaz devre kesici... Hayırlı olsun...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    Açılır açılmaz devre kesici... Hayırlı olsun...
    https://www.odatv4.com/ekonomi/holdi...acaklar-262767

Bu haber nedeniyle olabilir,
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Yorum yapmak zor... 108,50 kırılmamalı, 129,30 üzerine atıp kalamadıkça da baskı altında kalır gibi...

5. Zate baskı altında tutan kendileri değilmi songür 300 bin mal verdi aldılar 12p üzerinde 18 aydır olumlu bir tane kap yok milyarlarca doların üzerinde oturuyorlar ama bir tane olumlu kap atmıyorlar tahtada isteyipte alamadıkları mal var zannımca baskıda bir yete kadar oda bitecek
     Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    Yorum yapmak zor... 108,50 kırılmamalı, 129,30 üzerine atıp kalamadıkça da baskı altında kalır gibi...
    SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yine 108,50, yine tepki geldi... Umarım tutar...

5 dk. lık grafik
    Kaynak: Matriks

Yine 108,50, yine tepki geldi... Umarım tutar...

5 dk. lık grafik
    Kaynak: Matriks
    Yine yeniden 108,50 deneniyor... Ya çok sağlam destek olacak ve uçak havalanacak, yada kırılacak ve canlar sıkılacak... İzliyoruz...

8. Bu sefer tutmayacak galiba borsa kırmızıyı görmeden bunlar paraşütsüz düşüyor bunlar gözü kararttı galiba bu kadarvdüşmesine hiç bir anlam veremedim. Adamlar tam sırtlan çıktı
    Yine yeniden 108,50 deneniyor... Ya çok sağlam destek olacak ve uçak havalanacak, yada kırılacak ve canlar sıkılacak... İzliyoruz...
    SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 143/148 İlkİlk ... 4393133141142143144145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •