Special Days Image
Sayfa 101/148 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 801 - 808 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

1. Vertunun gazıyla onun 5 te biri kadar yol aldık. Şükürler olsun. Vertu düzeltme yaparken bu ne yapcak bakalım. Ama anladığım kadarıyla potansiyelli bir hisse. Düşerse kademeli alırım çıkarsa kademeli veririm. Nasip. Yardımda bulunan herkese, tesekkurler. Patron da hisseye sahip çıksın oyuncak edilmesin bu potansiyeli

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Vertunun gazıyla onun 5 te biri kadar yol aldık. Şükürler olsun. Vertu düzeltme yaparken bu ne yapcak bakalım. Ama anladığım kadarıyla potansiyelli bir hisse. Düşerse kademeli alırım çıkarsa kademeli veririm. Nasip. Yardımda bulunan herkese, tesekkurler. Patron da hisseye sahip çıksın oyuncak edilmesin bu potansiyeli
    vertu düzeltme yapacak diyorsunuz yani?

3.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    vertu düzeltme yapacak diyorsunuz yani?
    Yani hızlı giden her hisse yapıyor ama ne zaman bilmiyorum Fksi fena değil. Bence verus için sessizce izlemek gerek fazla şey etmemek lazım

4. Tahmin ettiğim gibi vertu +10 dan nötre düştü. Gidişat tabana yolculuk gibi. Çıkarken peşinden gitmeyen verus, düşerken giderse komedi olur.;)))

5. Son bir ayda vertu 11 den 24 ,verus 44 ten 60 oldu... Vertu 5 kat gitti. Vertu yüzde 20-30 düzeltme yaparsa, bizimki nasıl olsa onun peşinden gidiyor düşerken vertu 15-16 olur bu 45 . Yani elde var 0.;) O yüzden vertu düşmesin diye dua ediyorum...

6. Sn Fenerbahçe li
    Vertu düştü ve taban oldu, dediğinizin çıkmasını istemezdik. İnşallah aşağıda yazdıklarınız çıkmaz, 45 ler gerçekten herkesi üzer.
    Bugünkü verus takası bana çok enteresan geldi, takası ni anlayan arkadaşlar yorum yapabilir mi
    Çok mal satmadı gibime geldi hatta Philip akşam baya aldı. Dün alan dinamik 69 bin lotu ne yaptı, halkbank ın 230 bin lot satışı garip geldi acaba halka virmanlayıp mı sattılar. Açıkçası takasa anlam veremedim.
    Umarıım düşüş sınırlı kalır
    Yeni haberler ile 60 üzerine atarız
    Yorum yaparsanız sevinirim
    Saygılarımla
     Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Son bir ayda vertu 11 den 24 ,verus 44 ten 60 oldu... Vertu 5 kat gitti. Vertu yüzde 20-30 düzeltme yaparsa, bizimki nasıl olsa onun peşinden gidiyor düşerken vertu 15-16 olur bu 45 . Yani elde var 0.;) O yüzden vertu düşmesin diye dua ediyorum...
    MAR-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. vertu nun düzeltmesini kullandılar bence..
    alan satan kurumlar sürekli yer değiştiriyor..
    tahtayı bilinçli bir şekilde aşağı çektiklerini düşünüyorum..
    bu hacmi ky ye mal yıkmak amaçlı yapmış olamazlar...
    yarın ola hayrola...
    erbaa altın madeni rezerv raporu açıklana dek böyle çalkantılı olacaktır diye düşünüyorum...
    işyat bir gün alıcı bir gün satıcı
    bofa da öyle
    city esas taşıyıcı olarak gözdağı veriyor..
    kısada üzebilir ama bu hareketler mal çıkma hareketine benzemiyor..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

8. Vertu tavan bozunca çok belli etti taban yapacağıni ama elim kolum bağlandı satış yapamadım 62 den o kadar moralim bozuldu ki... 60ta fırsatım vardı ama 62 den satmamis olmanin verdiği psikoloji ile düşeceğim diye bagirsa da veremedim Vertu düşmeye devam ederse görüntü net... maalesef.

Sayfa 101/148 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •