Special Days Image
Sayfa 18/91 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 137 - 144 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1. Arkadaşlar burada zararı çok veya maliyeti yüksek olan arasın sessiz kalmayın bu soyguna araştırılsın son 10 günlük işlemler ky ye yıktılar malı uyanın yok parası varmış yok yeni alanlara girecekmiş daha önce çok yaşandı bu oyunlar spk ve diğer kurumları arayarak araştırmalarını isteyelim vurgun büyük
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Şirket yetkilisi tlf 0.531.8819180 arayıp bilgi alabilirsiniz yatırımımız hala karda deyip geçiştiriyolar geri alım niye yapmıyorsunuz denince cevap yok malum bizde krizden oldukça fazla etkilendik evden çalışıyoruz diyorlar
    Ytd
    Ustadim....cimere ve spk ya sikayet dilekcesi verin...sonuc cikarsa bizleride aydinlatmis olursun....

3. Borsaya girdiğim günüme lanet ediyorum. Beni borsaya yönlendirip sürükleyen kişi beni çok kötü kumarhaneye atmış.

Yazık, yazık; alın terimizle kazandığımız para ile borsa şirketlerine kaynak yaratmak şekliyle kendi ocağıma incir ağacı dikmişim.

Keşke borsa yerine paramı günlük likit vb fonlarda değerlendirmiş olsaydım. Çok kötü harcandım. Kim bilir yatırdığım parama ne zaman kavuşabilirim..

Her gün kaça düşerim diye endişe edip, geriye dönük araştırma yapıyor ve kendi kendime teselli veriyorum. Ama nafile olup, gerçekler ortada. Kapitalist sistem paramı hiç etmekte olduğunu borsada çok iyi görmüş oldum.

Birçok hisse düştüğü yere yakın yerlere iki hafta üst üste tavan çekerek geldiği halde biz sürekli düşüyoruz.

Vay be, %125 bedelsiz haberi peşine dört gün içinde 2,2 milyon adet hisse 5 fon şirketleri tarafından dağıtıldı.

Maliyetim zaten yukarıda olup, aldığım fiyata kim bilir hangi bahara gelir. Ömür olur mu? Görmek bilemiyorum.

Hayal içinde hayal kurarak hisseyi kafamda yukarı fiyata çekiyorum.

Sabaha kadar düşünüyorum, sonuç yine aynı şekilde hep hüsran ile karşılaşıyorum.

Gündüzleri gerçekle yüzleşiyorum.

4. Bu hafta başına kadar ceoem sayfasında in cin top oynuyordu şimdi o kadar uzman bilmiş yatırımcı dostu gibi görünen kişilerle dolmuş, madem hisseni vardı şimdiye kadar neredeydiniz şimdimi aklınıza geldi milleti uyandırmak yok eğer hisseni yoksa ne bok yemeye akıl veriyorsunuz. Ayrıca böyle sığ bir tahtada 2 mly lot gerçek satış olduğunda kaç taban giderdi, biri veriyor aşağıya alış yazıp gelene veriyor bence karşılıklı işlem yaptılar ama şu gerçek en güzel haftayı karektersiz ooçç ları sayesinde hem zarar hemde küfrederek geçirdik. Ben kendi adıma cimer ve spk ya geçen hafta yapılan işlemlerin incelenmesi için şikayette bulundum inş dikkate alıp incelerler. Birde artık iş yapmayacak diyenler var turizm sektörü tümden kapalı şirketlerin hepsi zararda fakat hisseleri tavan tavan gidiyor. Bu şirket onlardan daha mı kötü batık bir durumda ki böyle korku ekiyorsunuz. Üç kuruş kazanmak için milletin elindekini ucuza almak için değermi ölüm var ölüm para için hisse için daha doğrusu hiçbir şey için değmez. Bakın ölüm hepimizin kapısını çalıyor. Karakterinizi bu kadar ucuz şeylere satmayın lütfen

Ne yazsam boş en iyisimi siz sağ ben selamet
    kalın sağlıcakla
    bundan sonra sadece pasta ve takas atarım
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

6. Sayın nevzatsuskun,

Perişan haldeyiz!!! Sizden ricam Yorumlar mısınız lütfen.

17 Mart’ta Finans 927.258 adet hisseyi 4,86 TL ortalama fiyat ile aldı..

Yine bu tarihte satan kurum ise;

-Philips Capital : 617.541 adet hisseyi 4,86 TL den satmış.
    -Alan : 172.132 adet hisseyi 4,86 TL den sattı.
    -Alnus : 104.157 adet hisseyi 4,86 TL den sattı.

——————————————————————-

3 Nisan - 10 Nisan tarihlerinde yapılan yüklü miktardaki satışlar ise şunlardır : ( Net satıcı kimlikleri takas durumunda belli olacak)

-Finans: 717.764 adet hisseyi 5,77 TL den sattı.
    -Ata : 442.350 adet hisseyi 5,99 TL den sattı.
    -Alnus : 436.057 adet hisseyi 5,80 TL den sattı.
    -Garanti: 253.678 adet hisseyi 5,86 TL den sattı.
    -İş. : 164.068 adet hisseyi 5,76 TL den sattı.
    -Alan : 138.862 adet hisseyi 5,68 TL den sattı.

Yukarıdaki satışlara ait alımlar ise yaklaşık 30 yakın dağınık kurum veya kişilere yapılmış görünüyor.

Ayrıca, İlgili kuruma yapılan şikayetler İnşallah hissenin düzelmesine vesile olur. Her gün karamsar içerisinde ruhen geziniyorum!!!

Teşekkür ederim.

Selamlar,

Alıntı Originally Posted by nevzatsuskun Yazıyı Oku

Bu hafta başına kadar ceoem sayfasında in cin top oynuyordu. Şimdi o kadar uzman bilmiş yatırımcı dostu gibi görünen kişilerle dolmuş. Madem hisseniz vardı? Şimdiye kadar neredeydiniz!

Şimdi mi? Aklınıza geldi milleti uyandırmak! Yok eğer hisseniz yoksa, ne bok yemeye akıl veriyorsunuz.

Ayrıca, böyle sığ bir tahtada 2 mly lot gerçek satış olduğunda kaç taban giderdi. Biri veriyor aşağıya alış yazıp gelene veriyor. Bence karşılıklı işlem yaptılar.

Ama şu gerçek en güzel haftayı karektersiz ooçç ları sayesinde hem zarar hemde küfrederek geçirdik.

Ben kendi adıma cimer ve spk ya geçen hafta yapılan işlemlerin incelenmesi için şikayette bulundum. İnşallah dikkate alıp incelerler.

Birde artık iş yapmayacak diyenler var.

Turizm sektörü tümden kapalı! Şirketlerin hepsi zararda fakat hisseleri tavan tavan gidiyor.

Bu şirket onlardan daha mı kötü? Batık bir durumda mıki! Böyle korku ekiyorsunuz.

Üç kuruş kazanmak için milletin elindekini ucuza almak için değer mi? Ölüm var! ölüm! Para için, hisse için, daha doğrusu hiçbir şey için değmez.

Bakın ölüm hepimizin kapısını çalıyor. Karakterinizi bu kadar ucuz şeylere satmayın lütfen.
    Son düzenleme : Serçe; 12-04-2020 saat: 01:32.

7. Statista verilerine göre, dünya çapındaki dijital reklam harcamaları 2020 sonunda 384 milyar dolara ulaşacak. Araştırmaya göre, 2021’de pazar hacminin 435 milyar dolara çıkması öngörülüyor.

ceoem dijital reklama yönelse diyorum.

8. Onlar hisse alıp satıp para kazanıyorlar yatırım yapmaya gerek var mı burda bizler varken

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir

Sayfa 18/91 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •