Sayfa 27/91 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 209 - 216 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1. 120
     Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Dostim sana ozelden sms atamiyorum neden?

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    120 bin endeks geldiğinde hissenette çıktım o yüzden halbuki açık ...

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Lastik hava kaçıyor şoför patlatma lastiği ama bugun servise çekeceksin snlaşılan niyetin bozuk

3. 6.65 he dur biraz alım neşe gelsin

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Bu hissede her hafta bir hareket çekiyor daha salı çekti haftaya salıya gelim

Nakit kraldır.

5. Bölünme tarihi belli oldu yarın atlayanlara güzel mal yedirirler malum adamlar 5,87 den bu haberi bilerek mala girdiler
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Bölünme tarihi belli oldu yarın atlayanlara güzel mal yedirirler malum adamlar 5,87 den bu haberi bilerek mala girdiler
    Ytd
    Bölünme tarihi daha önceden duyurulurdu eğer ertesi gün bölünecekse gün içinde seans açık iken duyurulurdu ama bunlar böyle yapmadılar seans kapandıktan sonra haber geldi sabah bölünüyoruz diye sanki oldu bittiye getirdiler ilk defa böyle birşey görüyorum.

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu durumu spk ya mı cimere mi yazmak lazım

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Arkadaşlar yanlış yorumluyorsunuz kağıt yarın bölünmüyor 20 sinin akşamı kapanış fiatı baz alınacak ayrıca zaten 22 si son gündü bunu bilen gruplar pozisyonu u aldı yarın ve pzts bizim gibi ky ler atladığında tahminim malları bize satarlar dikkatli olmakta fayda var kâğıda ina ıyorsanız bölündükten sonrada alabilirsiniz
    Ytd

Sayfa 27/91 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •