Sayfa 3/91 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 17 - 24 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    yeterlı talep gelırse bugun saat 13.30 da dagıtım yaparlar..
    Kardeş alım emri girilemiyor. İşleme kapalı diyor. Siz emri girebildiniz mi?

2.  Alıntı Originally Posted by koz42 Yazıyı Oku
    Kardeş alım emri girilemiyor. İşleme kapalı diyor. Siz emri girebildiniz mi?
    normal hisse alır gibi gireceksiniz. CEOEMH HİSSE KODU. HANGİ ARACI KURUM SİZİNKİ

3.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    normal hisse alır gibi gireceksiniz. CEOEMH HİSSE KODU. HANGİ ARACI KURUM SİZİNKİ
    Vakıfbank maalesf işleme kapalıdır msj veriyor. Bekliyoryz

4.  Alıntı Originally Posted by koz42 Yazıyı Oku
    İnternet ten alamazsın,broker alabilir..
    Amma cahilsiniz

5.  Alıntı Originally Posted by koz42 Yazıyı Oku
    sen en iyisi vakıfbank müşteri ilişkileri hattını ara ordan yardımcı olurlar yatırım bölümünden

6.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    İnternet ten alamazsın,broker alabilir..
    Amma cahilsiniz
    Uslubunuza tşk kardeş ben bilgi amaçlı yazdım genel bir durum mu var diye yoksa bilmiyor değilim.

7. dibine kadar siyaset kokan şirket. bedava verseler almam bırakın 4.80 tl yi. akp istanbulu kaybederse bu şirketi düşünemiyorum. patronlarını falan iyi arastırın. bist te o kadar iyi şirket bedava fiyata geldi. arer acele ondan arz yapıyolar. hele bide akp gitse hükümetten bu şirketin işi bitik

Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    dibine kadar siyaset kokan şirket. bedava verseler almam bırakın 4.80 tl yi. akp istanbulu kaybederse bu şirketi düşünemiyorum. patronlarını falan iyi arastırın. bist te o kadar iyi şirket bedava fiyata geldi. arer acele ondan arz yapıyolar. hele bide akp gitse hükümetten bu şirketin işi bitik
    Akp 4 yil daha tek başına iktidar alel acele arz olduğu yok ilaveten hepsi satılmış al resim aşağıda
    4.80*6.800.000=32.640.000

https://www.resimag.com/p1/a5b2bad5917.jpeg
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 3/91 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •