Sayfa 38/91 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 297 - 304 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1. Benim şahsi 23 yıllık tecrübem en son bedelsiz netas olayında bu borsada bitti bu hisse için çok uzun zaman 7 degil 5 bile göremez çünkü hikayesi yok kasada ki para adamlar istedigi gibi muhasebe kalemleri ile oynamıyor mu o parayı bir yere sokar bize yedirmez geçmiş olsun

Yazdıklarim yatırım tavsiyesi degildir hayal urunudur

2. Bahtım, kör talih kara bahtım.

3. Takasa bakın anlarsınız millete yüklediler yüzde 80 ini toplayacaklarda hareket başlayacak aylar alır
    Ytd

Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun o vakit, inşallah güzel olur

Pazartesi açılış fiyatı yaklaşık 3,00 TL ...
    Her 1000 lotunuza 1250 lot daha verecekler...
    Benim aracı kurumdaki hisselerin kapanış fiyatı 3,01 yazıyor
    bankadakinde herhangi birşey görünmüyor normal yani
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

5. Ne hayal ile girdik, girmez olaydık!!!

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Şirket Yönetim Kurulu bugün Şirket merkezinde toplanarak aşağıdaki kararları almıştır:

"Şirketimizin çıkarılmış sermayesinin tamamı iç kaynaklardan karşılanmak suretiyle, % 125 oranında artırılarak 18.800.000.-TL'den, 42.300.000.-TL'ye çıkarılmasına karar vermistir"

%125 bedelsiz sermaye artirimi guzel ve oldukca olumlu bir haber !!

yatırım tavsiyesi degildir

6. Arkadaşlar bu ne umutsuzluk. Bu hisse ilk senesinde bedelsiz verdi. Bu güzel bir şey. Hisse yatırım alanları arıyor. Borsada ne batmış şirketler var. Özsermayesi kadar zarar etmiş şirketler var. Onlar bile yükseldi. Ne olacağını kimse kestiremez.

7. Ocağıma incir ağacı dikti.

Alıntı Originally Posted by asur72 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu ne umutsuzluk. Bu hisse ilk senesinde bedelsiz verdi. Bu güzel bir şey. Hisse yatırım alanları arıyor. Borsada ne batmış şirketler var. Özsermayesi kadar zarar etmiş şirketler var. Onlar bile yükseldi. Ne olacağını kimse kestiremez.

8. Bunu dün akşam güneşe yazdım tavanda kızartma yaptı .Ne zaman ceoema beste yazarım Allah bilir .Benim bestem tutar
     Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Kısaca şöyle diyim üzerimde güneş var kendimi sigartaladim.Uzun süre sigortami atirmayacagim.Evde kaldım bari güneşim olsun dedim...uzun süre analdinmi dostum

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 38/91 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •