Sayfa 40/91 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 313 - 320 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1. İnşallah kapanmaz daha kötüsüne razıyım
    Ytd

Çok uzun bir yazı yazmıştım ama sildim
    geçengünde demiştim birdaha sadece
    pasta ve takas paylaşacağım diye
    ama duramadım yine yazmıştım
    bundan sonra oda yok kalın sağlıcakla benden bukadar
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

3. Kıymetli yorumlarınızı bekliyoruz.

Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Çok uzun bir yazı yazmıştım ama sildim
    geçengünde demiştim birdaha sadece
    pasta ve takas paylaşacağım diye
    ama duramadım yine yazmıştım
    bundan sonra oda yok kalın sağlıcakla benden bukadar

4. Şu an bist dahil tüm borsalar tepki yükselişinde iken diğer kağıtlar gibi bu da yükselecektir, az ya da çok onu bilemeyiz. Bedelsiz sermaye artırımı da yeni yatırımcıların gelmesine neden olacaktır. Pozisyonundan emin olmayanlar için bu süreç kağıt değişimi fırsatı olabilir. Bence moral bozacak bir durum yok. Herkese bol kazançlar.

5. Borsa çıkarken tepki verememesi bölündükten sonra endekse paralel düşüşte daha fazla zarar görmemiz olası inşallah aksi olur
    Ytd

6. Şirket bedelsiz haberini kanımca patronla birlikte hareket eden gruplarla birlikte yapıp ellerindeki 2 milyonmalı ky ye sattılar düşünün biraz Citi sözde mal aldı 970 bin lot bedelsiz haberi çıktı ky almaya başladı bunlar hem citideki malı başka kurumlarla verip onlara virman yapıp sıfırladı hemde diğer gruplar mallarını boşalttı son takasta diğerleri yani ky 2 milyona yakın malı aldı ilk 5 kurum 2 milyona yakın malı satacak ky bulmuş oldu ne güzel oyun biraz araştırın anlarsınız 11 lerden beri ky mallandırıldı toplu olmayan mal gruplarca toplanmadan hareket edemez eğer işler yani şirket düze çıkabilirse bu zor kendi yatırım uzmanı diyor sorabilirsiniz Özlem hanım hepimize geçmiş olsun inşallah zararımızı çıkarabiliriz amacım yeni girecekleri bilgilendirmek inanın maliyetim 8,40 ama bazı kişilere yazdıklarım dokanıyor dost acı söyler atasözü
    Ytd

7. Keremcen sen kimsin

8. Simdi ben satsam ve kagit uçsa

Sayfa 40/91 İlkİlk ... 3038394041425090 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •