Sayfa 51/91 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 401 - 408 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1. Yapıştırmayı beceremiyorum.

Özetle şu anda halka açıklık fiili dolaşım oranı %20,11 yani 6.8 milyon adet dolaşımda hisse var!!’

Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Serçe bey
    patron ne kadar hisse almış ben göremedim kap haberlerinde
    mümkünse yapıştırırmısın haberi

2.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    ilk 5 satan A1, vakıf, deniz alan ağırlıklı ky 400 bin lot iyi yatırımcı avladılar

ytd
    Ben ky'nin aldığını düşünmüyorum. Bilakis bugün hesaplara geçen bedelsizleri kapma hareketiydi bence. Siz nasıl kendinizden bu kadar emin olabiliyorsunuz ky'nin aldığına dair? Somut veri var mı elinizde bu kadar emin bir şekilde yazabilecek?

3.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    ilk 5 satan A1, vakıf, deniz alan ağırlıklı ky 400 bin lot iyi yatırımcı avladılar

ytd

Üstelik durum böyle iken:
    CEOEM.jpg

4. İs yatırım kimin malını karşıladı acaba emanete verdiği malları geri mi almış olabilir mi yani tahta yapıcı malı sahibine iade mi etti hikaye yok diye acaba sesli düşünüyorum hep yazdım bugun kapanış önemli diye gelen satış korkutmak,mal almak için degil di bana göre 91 dk oyuncu degisti sanki
    Hikaye olmadan hiç bir tahta gitmez altın kural
    Yazdıklarım. Şahsi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi içermez

5.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    İs yatırım kimin malını karşıladı acaba emanete verdiği malları geri mi almış olabilir mi yani tahta yapıcı malı sahibine iade mi etti hikaye yok diye acaba sesli düşünüyorum hep yazdım bugun kapanış önemli diye gelen satış korkutmak,mal almak için degil di bana göre 91 dk oyuncu degisti sanki
    Hikaye olmadan hiç bir tahta gitmez altın kural
    Yazdıklarım. Şahsi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi içermez
    İş Yatırım Nisan başında 6,91 olan takas oranını düzenli olarak arttırarak 20.11'e getirmiş. Şirketin bedelsiz sermaye arttırımı yapması ve halka arz fiyatına yaklaşması bence güzel bir hikayedir, bir de virüs ile ilgili olumlu gelişme beklentileri tabii, yatırım tavsiyesi değildir.

6. Bugünkü takasta yanlışlık var bugün ky 337 bin mal aldı satan ilk 5
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Bugünkü takasta yanlışlık var bugün ky 337 bin mal aldı satan ilk 5
    Ytd
    Bugün malı pala topladı...

8. Yanlışınız var takas ky aldı diyor bugün iyi bakın
    Ytd

Sayfa 51/91 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları