Sayfa 53/91 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 417 - 424 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1. Arkadaşlar benim paralı grup dediğim yanlış anlaşılmış yüksek paralarla oynayan başını Harun Bayram denen şahsın yönettiği telegram grubundan bahsetmiştim 3 gün yüksek hacimli işlemleri bunlar yaptırdı çoğu çıktı kanımca ama 300 bin kadar daha malları var takip ettiğim kadarıyla ama ky çok iştahlı aldı bedelsiz ve citi alıyor diye aslında bedelsiz oyunun parçası idi citi de hemen başka kurumdan boşalttı çok profesyonelce mal sattılar resmen ikincil arz oldu tahtada patronun haberi olmadan böyle bir işlem olamaz tüm şirketler bedelli yaparken 5 aylık şirket bedelsiz açıklıyor.İyi ky çektiler forumlara bakarsanız epey ky yorumu var vede yüzde 90 ı alsat yapıp borsayı kumar olarak görenlerle dolu hep uçacak kaçacak yorumları beğeniyorlar gerçekleri yazanlara küfürler akıl alır gibi değil işi bilmeyen hatta şirketin ne iş yaptığını bile çoğu bilmiyor.
    ytd

2.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Çoğu şirket düştüğü yere gelip geçti burada ky malının ortalaması 8 ila 11 arası geçen hafta telegramda paralı grubu olan biri girip hareketlendirdi ve çıktılar dünde takasa bakarsanız ky ye 340 bin kadar kalan mal satıldı düşürmeden 2 milyona yakın malı ky ye sattılar patron ve gruplar anlaşmalı iyi mal gazladılar benim fikrim bu ve spk bu işlemleri araştırmalı bedelsiz ve citi mal alıyor haberleri kullanıldı kağıdı düşürmeden sattılar uzun süre yataya sarar düşüncesindeyim yok ortak bulacakmış yok yeni alanlara açılacakmış hala ky çekmek için haber pompalanıyor virüsten en olumsuz etkilenecek iki şirketten biri aile şirketi sermaye masa sandaliye yanılmıyorsam binalar bile kira bu arada benimde maliyetim 8,40 gelirse topuklarım hep olumlu yazılıyor ama olumsuzluklarına görmek gerekiyor yanılırsam ben dahil herkes kazanır tek umudum bu arada tüm forumlarda patron mal almış haberleri pompalanıyor bunlar yalan ve balon
    Ytd
    Bence inanmadığınız hissede durmayın. Borsada yapılabilecek en büyük hatanın o olduğunu düşünüyorum. Borsada kaybedilen para borsada kazanılır; zararınızı da potansiyeli size inandırıcı gelen bir hissede kazanarak çıkarırsınız. Hem o kadar zarardasınız hem de olumsuz duygular ve beklentiler içindesiniz, bu hisse size kazandırmaz, siz çıkarsanız biz kazanırız belki, YTD.

Doğrudur arkadaşlar siz haklısınız
    ne diyeyimki başka
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

4.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Piyasa bozarsa buda patlar şuan hikayesi yok telegram grubunu iki açtılar 3 gunu kapattılar adam 400.000 bin kusur lotu gosteren portfoy yapıştırmış oraya iki saat sonra gruptan çıktı sayın zico ordaydı yanılmıyorsam yazılanları okumuştur bakın her sey planlı pazartesi salı hisseyi yükselttiler neden buyuk gruplar veya tahta yapıcı daha basit anlatımıyla milyon portfoy olanlar bedelsizleri önceden hesaplarına alip kullanabiliyor kucuk yatırımcı T2 beklemek zorunda adamlar iki gun boyinca hisseyi yukarı taşıdı ne zaman kadar ky hesabına lotlar gecince bastılar tahtayı şimdi birisi iddia esiyor 350.000 lotu ky almadı pala aldı biraz sakat ve sıkıntılı cevap olmus nerden biliyorsun demezler mi

Operasyon bitti yarın pala ne yapacak bakalım

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir
    Malum; sürekli olumsuz duygu ve düşünceler içindeki arkadaş ky'ye mal çaktılar yazıp duruyor. Kanıtlayamayacağı bir şey ama bu konu. Bence de pala aldı, ben de kanıtlayamam ama başta iş yatırım olmak üzere takastaki ilk üç kurumun 20 gündür yaptıkları yüklü alımlara bakarsanız benim tezimin çok daha güçlü olduğunu anlarsınız, YTD.

5. Teknik olarak ise; yükseliş trendinin bittiğinden söz edebilmek için 3 tl atında kapanışlar yapmaya başlaması gerekir. Onun dışında endekse paralel yükseliş trendini devam ettirmesi beklenir.

6. Kağıdın dağıtıldığı veya toplandığı takaslara bakarak anlayabilirsiniz neyin kanıtı açın takasını ilk 7 kurumun takasını 15 günlük bakın durum ortada hala ne olduğunu anlayamamışsanız ne diyeyim hala birçok forum yorumlarında bedelli diyen var patron mal almış diyenler haberleri dolaşıyor durum vahim ky tarafında yazık veya kasıtlı büyür haberler yapılarak ky aldatılıyor
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Kağıdın dağıtıldığı veya toplandığı takaslara bakarak anlayabilirsiniz neyin kanıtı açın takasını ilk 7 kurumun takasını 15 günlük bakın durum ortada hala ne olduğunu anlayamamışsanız ne diyeyim hala birçok forum yorumlarında bedelli diyen var patron mal almış diyenler haberleri dolaşıyor durum vahim ky tarafında yazık veya kasıtlı büyür haberler yapılarak ky aldatılıyor
    Ytd
    Alın size 1-24 Nisan 2020 arası takas, her şey gayet açık ve net, anlayana;
    1.Lot 2.Lot Lot Fark
    IS YATIRIM 469.927 3.077.074 2.607.147
    GARANTI YAT. 913.232 1.614.264 701.032
    VAKIF YAT. 247.105 1.596.475 1.349.370
    ZIRAAT YAT. 372.710 1.446.269 1.073.559
    AK YATIRIM 416.476 1.050.436 633.960
    HALK YATIRIM 188.372 963.648 775.276
    YAPI KREDI YAT. 141.652 928.534 786.882
    GEDIK YATIRIM 166.286 679.261 512.975
    DENIZ YATIRIM 110.894 520.517 409.623