Sayfa 59/91 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 465 - 472 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Burada veya başka yerde yazılanlara göre kimse yatırım yapmasın kendiside araştırsın doğruyu bulacaktır günlük olarak kağıt alıp yüzde 5 para kazanmak için forumları dolduran birsürü insan var akıllı olun araştırın haftalık aylık takas inceleyin şirketin ne iş yaptığına bakın ve gelecekte ne olabilir yorumlayın burada pis kokular var malesef bizde bulaştık
    Ytd
    Siz bu tavsiye ettiklerinizi yapmamışsınız anlaşılan. Üstüne bir de; "kimse bu kağıdı almasın, alan da satsın ve ben daha da zarar edeyim" diye uğraşıyorsunuz sürekli buraya yazdıklarınızla. Yatırım kar etmek amacıyla yapılır, siz zarar etme amacı taşıdığınıza göre; kime fayda sağlamaya çalışıyorsunuz?

2.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Piyasalar malum endeks hızlı bir çıkış yaptı şimdi sert bir düzeltme bekleniyor nerdeyse primsiz hisse kalmadı hemen hepsi kriz öncesi fiyatlarına geldi bazıları geçti faizler düştü borsaya yeni girecekler kenarda bekliyorlar endeks bozarsa hisse nereye kadar tutar veya basarlar yakın zamanda bu yükseliş arefesinde ellerinde ki tek kozu bedelsizi patlattı şuan elinde hikaye yazacak kalem yok....

Ytd
    Krizden olumlu etkilenmesi beklenen perakende, yiyecek-içecek, sağlık, teknoloji vb sektörlerlerinin bazı hisseleri dışında tüm hisseler kriz öncesi fiyatlarının oldukça altında hala.

3.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Siz bu tavsiye ettiklerinizi yapmamışsınız anlaşılan. Üstüne bir de; "kimse bu kağıdı almasın, alan da satsın ve ben daha da zarar edeyim" diye uğraşıyorsunuz sürekli buraya yazdıklarınızla. Yatırım kar etmek amacıyla yapılır, siz zarar etme amacı taşıdığınıza göre; kime fayda sağlamaya çalışıyorsunuz?
    Alsat yazmışımmı iyi oku ayrıca yeni bulaşacaklar gerçekleri görsün ona göre karar versin diye kendi fikrimi paylaştım kimse zarar etmek için kağıt almaz
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Alsat yazmışımmı iyi oku ayrıca yeni bulaşacaklar gerçekleri görsün ona göre karar versin diye kendi fikrimi paylaştım kimse zarar etmek için kağıt almaz
    Ytd

5. Arkadaşlar Hayırlı Ramazanlar
    Bu hisse ile 5.74 te tanıştım ayağım uğurludur diye belirtmiştim ve bedelsiz sonrası 3.53 fiyatla vedalastım. Ciddi kâr elde ettiğimi belirtmek isterim. Tabiki yüksek maliyetli arkadaşlar maliyet dusurmeleri halinde bugünlerde zararsız şekilde ayrilabilirlerdi.

3.12 fiyatla Cuma günü tekrar aranıza geldim. Çok uzun kalmayacağımı belirtmek isterim.

3.10 stop ile bu haftayı izleyeceğim.
    Herkese bol kazançlar.

Alım sebebim
    1) Yöneticilerin Hükümete yakın olması
    2) Medya sektörünün bu dönemde prim yapacağımı düşünmem. Fakat şirketin Event faaliyetlerinin olumsuz etkilenmesi
    3) Yöneticilerin Sosyal Medyada başı dik bir şekilde dolaşmaları ve kolay ulaşılabilir olmaları
    4)Kâr etmesede Şirketin çok fazla zarar edebileceği ihtimalini düşünmemem varlığını sürdürür
    5) Kasada ki nakit( bir kısmı bedelsize kullanıldı)
    6) Teknofest
    7) Sanırım ilk çeyrekte iki Event faaliyetinde bulundu yaklaşık gelirim 3m TL olduğunu düşünüyorum. Gideri bilmem
    8) Aldığı ödüller
    9) Bebek hisse olması
    10) İlk yıl bedelsiz sermaye artırımı
    11) Her zaman farklı yatırım alanlarına yönlenebilme potansiyeli ve destekleneceğini düşünüyorum.
    12) Virüs sonrası Event lerin hizlanacağını düşünüyorum

**Olumsuzluk yeni halka arz olmasına rağmen hissenin başı boş bırakılıp ky ve grupların oyuncağı olmasından dolayı henüz hisse fiyatının piyasada dengelenememesi..

Saygılar ...

PERŞEMBE!

6.  Alıntı Originally Posted by wanted1634 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Hayırlı Ramazanlar
    Bu hisse ile 5.74 te tanıştım ayağım uğurludur diye belirtmiştim ve bedelsiz sonrası 3.53 fiyatla vedalastım. Ciddi kâr elde ettiğimi belirtmek isterim. Tabiki yüksek maliyetli arkadaşlar maliyet dusurmeleri halinde bugünlerde zararsız şekilde ayrilabilirlerdi.

3.12 fiyatla Cuma günü tekrar aranıza geldim. Çok uzun kalmayacağımı belirtmek isterim.

Herkese bol kazançlar.

Alım sebebim
    2) Medya sektörünün bu dönemde prim yapacağımı düşünmem. Fakat şirketin Event faaliyetlerinin olumsuz etkilenmesi
    3) Yöneticilerin Sosyal Medyada başı dik bir şekilde dolaşmaları ve kolay ulaşılabilir olmaları
    4)Kâr etmesede Şirketin çok fazla zarar edebileceği ihtimalini düşünmemem varlığını sürdürür
    6) Teknofest
    7) Sanırım ilk çeyrekte iki Event faaliyetinde bulundu yaklaşık gelirim 3m TL olduğunu düşünüyorum. Gideri bilmem
    8) Aldığı ödüller
    9) Bebek hisse olması
    11) Her zaman farklı yatırım alanlarına yönlenebilme potansiyeli ve destekleneceğini düşünüyorum.

**Olumsuzluk yeni halka arz olmasına rağmen hissenin başı boş bırakılıp ky ve grupların oyuncağı olmasından dolayı henüz hisse fiyatının piyasada dengelenememesi..

Saygılar ...

PERŞEMBE!
    Twbrikler ustat guzel yorumlamissin siz geldiyseniz hos geldiniz bosuna gelmemissinizdir insallah bereket olsur

7.  Alıntı Originally Posted by wanted1634 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Hayırlı Ramazanlar

Herkese bol kazançlar.

Alım sebebim
    6) Teknofest
    8) Aldığı ödüller
    9) Bebek hisse olması

Saygılar ...

PERŞEMBE!
    Hoş geldiniz üstad, güzel temel & teknik bilgiler ve değerlendirme için teşekkürler.

8. Cahilliğime verin perşembe! Nedir?

Sayfa 59/91 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •